Як відкрити домашній бізнес.

Незважаючи на те, що відкрити свій бізнес мріє чи не кожен, зробити це виявляється не завжди легко. Вся проблема полягає в тому, що у початківця бізнес мена немає чіткого і послідовного алгоритму дій.
Інструкція
1
Насамперед придумайте бізнес -ідею. Вона повинна відображати суть бізнес а й відповідати на питання, за що клієнти будуть платити вам гроші. Будь бізнес створюється з метою отримання прибутку, але він повинен також мати свою власну, персональну «родзинку». Тому ваша ідея повинна бути сучасною і актуальною. Але намагайтеся не братися за нові, ніким не випробувані бізнес -ідеі. З одного боку, ви можете бути першопрохідцем і отримати надприбуток в обраній ніші ринку, але з іншого, витратити багато коштів і зусиль, які в перспективі не окупляться.
2
Для відкриття домашнього бізнес а необхідно офіційно зареєструвати підприємницьку діяльність. Найкраще для цього підходить форма ІП (індивідуальний підприємець). Крім спрощеної схеми сплати податків і більш низькою податкової ставки до ІП застосовуються більш лояльні заходи з боку різних державних органів.
3
Подбайте заздалегідь про пошук інвестицій для власного бізнес а. Це можуть бути як власні накопичені кошти, так і позикові, отримані в банках або просто взяті в борг у знайомих. Для залучення інвестицій вам буде потрібно добре складений і обгрунтований бізнес -план.
4
В бізнес -план необхідно описати ідею проекту, вказати ініціатора, потреба у фінансуванні та його структуру, а також фінансову ефективність планованого бізнес а. Разом з тим, попередньо необхідно провести маркетингові дослідження, в яких обгрунтувати обрану нішу ринку, обсяг передбачуваної до випуску продукції і цінову політику вашої організації.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2nuO7ZBJlBc
Створення домашнього бізнесу - це своєрідна страховка від втрати основної роботи, ще один шлях отримання прибутку, додаткового фінансового потоку в сімейний чи особистий бюджет, а в майбутньому, можливо, і головне джерело доходу.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до організації домашнього бізнесу , обладнайте робоче місце. Воно повинно знаходитися далеко від повсякденної суєти. Добре, якщо це буде окрема кімната. В принципі, підійде будь-який простір, де можна зосередитися, розташувати необхідні робочі приналежності та паперу.
2
Вирішіть, який саме бізнес привабливий для вас і скільки часу ви зможете приділяти йому. Для цього складіть список справ, якими ви любите займатися, про який з них ви найбільше знаєте, яку частину дня ви готові присвятити роботі.
3
Оберіть форму підприємництва. Це може бути мале підприємство, партнерство або індивідуальне підприємництво. В останнього є ряд переваг. По-перше, ви сам собі начальник і ні від кого не залежите. По-друге, вам належить вся отримана прибуток. По-третє, заняття бізнесом поодинці стимулює відповідальність і працездатність.
4
Визначтеся з джерелом фінансування бізнесу . Це можуть бути власні заощадження, кредит або вкладення сторонніх осіб (інвесторів). Звичайно, для початку краще використовувати власні кошти, щоб уникнути переплати відсотків і ні від кого не залежати.
5
Ознайомтеся зі всієї наявної інформацією, що стосується відкриття обраного вами бізнесу . Добре, якщо ви знайдете людей, хто вже займається подібною справою, хто допоможе вам радою та підкаже деякі нюанси.
6
Складіть бізнес-план. Він буде потрібно не тільки для пошуку кредиторів та інвесторів, а й впорядкує ваші дії. У бізнес-плані повинні міститися відомості про продаваної продукції або послуги, передбачуваних клієнтів, способі їх залучення. Крім того, в бізнес-план потрібно включити пункти про розміщення реклами, а також про витрати, необхідних для відкриття бізнесу .
7
Зареєструйтеся в податковій інспекції як індивідуального підприємця, отримаєте патент, якщо це необхідно, відкрийте розрахунковий рахунок в банку і купіть все необхідне для ведення бізнесу . А потім приступайте до роботи!