Як збільшити продажі меблів.

Конкуренція на ринку меблів сьогодні велика, мабуть, у кожному ціновому сегменті. Правильне позиціонування компанії, грамотне рекламне просування і додатковий сервіс допоможуть найкращим чином задовольняти потреби клієнтів і суттєво збільшити продажу.
Вам знадобиться
  • - каталоги;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Для збільшення продажів меблів без якісної реклами вам не обійтися. Подібні покупки здійснюються не так часто, тому ваша компанія повинні бути постійно на слуху. Розробіть запам'ятовується рекламу і яскравий слоган: як тільки потенційний клієнт захоче придбати меблі, він мимоволі згадати вашу марку.
2
Розробіть програму лояльності покупців. Намагайтеся обслужити їх в максимально швидкі терміни. Складіть клієнтську базу, щоб згодом було зручніше обробляти дані про покупців. Задоволений клієнт обов'язково розповість про вас своїм друзям і близьким, що безпосередньо вплине на продажу.
3
Розставляйте меблі в торговому залі таким чином, щоб у покупця виникло бажання придбати відразу декілька предметів. Наприклад, разом з ліжком - тумбочки, покривала, килим, туалетний столик. Якщо речі будуть ідеально поєднуватися за стилем, клієнт виявиться менш чутливим до фактору ціни.
4
Ті товари, яких немає в наявності в торговому залі, повинні бути представлені в якісному каталозі. З одного боку, фотографії в ньому повинні відповідати дійсності. З іншого - створювати красивий «журнальний» образ.
5
Створіть партнерські відносини і налагодьте тісна співпраця з дизайнерами інтер'єру і компаніями, що займаються ремонтом і оздобленням приміщень. Такі партнери на певних умовах зможуть рекомендувати вас своїм клієнтам, які роблять ремонт в квартирі або офісі. Подібним чином ви можете отримати дуже цінних покупців, охочих повністю оновити меблі після ремонту.
6
Пропонуйте спектр додаткових послуг, щоб вигідно відрізнятися від конкурентів. Це може бути безкоштовна доставка, зборка, гарантійне обслуговування, заміна комплектуючих (це особливо актуально для дитячих та кухонь).
7
Зробіть хороший інтернет-сайт з максимальною кількістю інформації. Уявіть основні моделі меблів , розміри, якісні фотографії. Потенційний покупець зможе все вибрати і розглянути дистанційно, і потім напевно звернеться саме до вас.