Як назвати магазин дитячого взуття. назва дитячого магазин взуття.

Багато підприємців часто стикаються з неможливістю придумати оригінальні назви для своїх магазинів. Саме тому фахівці з неймінг ніколи не залишаться без роботи. Може, поки не варто витрачати грошей на їх послуги і спробувати підібрати назву самому? Наприклад, для магазина дитячого взуття.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що ваша головна мета - зробити магазин впізнаваним серед десятків подібних в вашому місті.
2
Визначте цільову аудиторію вашого магазину. Назва, яку буде радувати малюка («Мій чобіток», «Топтижкін» тощо), може відлякати школяра, а тим більше підлітка, якщо ви збираєтеся торгувати взуттям для дітей різного віку. Іншими словами, обов'язково використовуйте зменшувально-пестливі суфікси, як це часто роблять маленькі діти. Але уникайте їх, якщо в числі ваших покупців можуть виявитися підлітки. В цьому випадку вам краще буде підібрати нейтральну назву.
3
Врахуйте і місце розташування вашого магазина. В центрі міста ви можете використовувати і іноземні варіанти назв («Kid's shoes», «BootX»), на окраїнах міста краще відмовитися від таких вишукувань і назвати магазин просто і доступно.
4
Враховуйте і асортимент товарів у своєму магазині. Наприклад, в залежності від того, торгуєте ви тільки вітчизняної або тільки імпортним взуттям, магазин може бути названий, відповідно, «Наша взуття» або «Дитяча еврообувь».
5
Уникайте назв, що викликають небажані асоціації. Не кожному покупцеві захочеться зайти в магазин з назвою «взуває-ка» або «Веселий Лошарик».
6
Проведіть свого роду «мозковий штурм» поодинці або разом з друзями і родичами. Напишіть на аркуші паперу всі назви всіх видів взуття (сандалики, пінетки, шузи, черевики, валянки) і т.д. Не забудьте і про епітети (красивий, хороший, веселий, добрий, великий, надійний, вірний). Можете подивитися підходящі слова і в російсько-англійському словнику, і в будь-яких інших двомовних довідниках.
7
Не називайте магазин просто красивими і нічого не значущими для дітей (та й для дорослих) словами. Якщо ж ви вирішили назвати магазин в честь героїв книжки або мультфільму, будьте готові до того, що вам доведеться отримувати на це згоду власника назви. Якщо ж ви придумали оригінальну назву для магазину, обов'язково зареєструйте його в якості товарного знака в ФИПС (Роспатент).