Як відкрити процедурний кабінет.

Здача і очікування результатів аналізів - одна з найбільш виснажливих процедур для багатьох громадян, яким просто ніколи сидіти у величезних чергах у звичайних поліклініках. Тому, по можливості, деякі з них згодні заплатити, аби тільки не витрачати час: спочатку біля дверей поліклінічної лабораторії, а після - у кабінету лікаря. У ваших силах допомогти таким людям (зрозуміло, не безоплатно) і відкрити процедурний кабінет по забору аналізів.
Інструкція
1
Зареєструйте в податкових органах ІП або ТОВ. Отримайте свідоцтво про реєстрацію, виписку з ЕГРІП/ЕГРЮЛ і коди статистики КОАТУУ з Держкомстату. Зареєструйте друк майбутнього процедурного кабінету в МРП. Відкрийте рахунок у банку і оформите ККМ і бланки організації в податковій інспекції. Купіть франшизу у великій мережі лабораторій (що дещо полегшить вам подальшу роботу, але вимагатиме збільшення внесків) або укладіть договір на надання послуг зі звичайною лабораторією.
2
Підшукайте відповідне приміщення для процедурного кабінету . Для цього попередньо ознайомтеся з діючими санітарно-епідеміологічними правилами з організації подібних установ. Приміщення повинно обов'язково мати окремий вхід, бути підключено до всіх комунікацій, мати відсік для обладнання місця для зберігання витратних матеріалів та аналізів. Бажано наявність санвузли (або можливості його обладнання) та дозволу орендодавця на розводку водопроводу для раковин. Приміщення повинно розташовуватися в районі з розвиненою інфраструктурою для зручності клієнтів і оперативності виконання замовлень. Відразу вирішите всі питання, пов'язані з доставкою і зберіганням проб і матеріалів для аналізу, так як своєчасна доставка - найголовніша умова для безперебійної роботи кабінету .
3
Запросіть співробітників СЕС і пожежної охорони для того щоб вони видали вам позитивний висновок про відповідність приміщення всім нормам і вимогам.
4
Закупити обладнання у надійних постачальників. Обладнання може бути і вітчизняного виробництва, тим більше що його вартість дешевше, ніж імпортного. Укладіть договори з постачальниками витратних матеріалів.
5
Оголосіть конкурс на заміщення вакантних посад лікарів та медсестер. Якщо у вас немає медичної освіти, то в штаті у вас обов'язково повинен бути фахівець, який має ліцензію на надання медичних послуг та досвід роботи не менше 5-ти років.
6
Зверніться в Ліцензійну палату із заявою на отримання ліцензії на надання медичних послуг. Вам потрібно наступні документи: - копія свідоцтва про реєстрацію підприємства (ІП, ТОВ); - установчі документи (копії); - висновок СЕС та пожежної охорони (копії); - документи (копії), що підтверджують ваші права (або ваших співробітників) на надання медичних послуг (дипломи, сертифікати); - квитанція про сплату держмита.
7
Зверніть увагу: для того щоб про процедурному кабінеті дізналися клієнти, необхідно самостійно домовлятися з тими лікарями поліклінік або лікарень, які могли б порекомендувати вас пацієнтам.