Як торгувати запчастинами.

Зростання кількості автомобілів призводить до зростання попиту на запасні частини до них. Тому бізнес з продажу запчастин стає все більш вигідним. Щоб успішно торгувати авто запчастинами , потрібно знати особливості даного ринку.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - документи про реєстрацію юридичної особи;
  • - приміщення;
  • - торгове обладнання;
  • - товари;
  • - продавець;
  • - реклама.
Інструкція
1
Для початку роботи з продажу запчастин потрібно скласти бізнес-план. У ньому розраховуються всі фінансові показники майбутньої фірми. Бізнес-план може стати в нагоді ще й для оформлення кредиту в банку на відкриття або розвиток бізнесу.
2
Фірму потрібно зареєструвати в податковому органі (підійдуть ІП або ТОВ). Обов'язково потрібно вибрати зручну систему оподаткування. Для торгівлі ідеальним варіантом є податок не поставлений дохід, коли щомісяця внески вносяться рівними платежами, залежними від метражу торгового приміщення. Крім того така система оподаткування допоможе заощадити на касовому апараті та бухгалтерських послугах.
3
Далі необхідно знайти приміщення. Воно необов'язково має бути великим. Досить буде і десяти квадратних метрів. Головне, правильно підібрати його місце розташування. Оптимально торгувати запчастинами на федеральній трасі, а також поряд з автосервісами, заправками, мийками та іншими місцями скупчення автомобілістів.
4
Коли приміщення готове до експлуатації, потрібно встановити там торгівельне обладнання. Купуючи прилавки, стелажі і вітрини, не забудьте про те, що є дуже дрібні запчастини, для яких потрібні невеликі коробочки і гачки.
5
Закуповувати запасних частин для відкриття краще небагато. В наявності повинні бути завжди витратні матеріали: фільтри, масла, склообмивачі, запобіжники. А все інше ви можете замовляти за каталогами. Щоб отримати дилерські знижки на запчастини, необхідно укласти договори з їх постачальниками.
6
Найміть продавця. Він обов'язково повинен добре розбиратися в пристрої автомобіля. Ви можете заощадити на початку роботи, вставши за прилавок самостійно.
7
Головним двигуном торгівлі є реклама. Вивіски, штендери, реклама в пресі, листівки і візитки в тих місця, які часто відвідують автолюбителі - все це може використовуватися для просування ваших товарів.
Зверніть увагу
Іноді буває, що клієнт, замовивши який-небудь товар, не спадає за ним. А деякі запчастини бувають дуже об'ємними і дорогими. Обов'язково забезпечте себе. Відмінним рішенням є передоплата.
Корисна порада
Запропонуйте стати постачальником запчастин різним автосервісам. Щоб заманити їх, пропонуйте знижки від обсягів продажів.