Як відкрити міні дитячий сад.

Міні дитячі сади домашнього типу є прекрасною альтернативою чергам в муніципальне дошкільний заклад. Для багатьох батьків вони стали справжнім порятунком їхньої кар'єри. Такі дитячі сади набирають все більшої популярності.
Інструкція
1
На жаль, для того щоб відкрити такий дитячий сайт легально, необхідно виконати ряд умов, зняти велике приміщення, обладнати його відповідно до санітарних норм і правил, отримати дозвіл СЕС, пожежної охорони, затвердити освітню програму і атестувати кожного працівника . На це потрібно чималу кількість коштів, окупити які можливо тільки, якщо вартість перебування дитини в такому дитячому садку буде не менше 700-800 доларів на місяць. На таку суму погодиться далеко не кожен батько, і дитячий садок знову понесе збитки.
2
Багато батьків вважають за краще залишати дітей з нянею. Однак наймати няню одній дитині дуже дорого, інша справа, коли няня працює з групою дітей. Так і виходить міні дитячий сад, який цілком можливо організувати в межах звичайної міської квартири. Якщо ви маєте заміський котедж з обгородженої територією для прогулянок, це ще краще.
3
У вашому дитячому садку має бути кілька обладнаних кімнат. Якщо брати по мінімуму, то це кухня, санвузол (а краще два) з душем, невелика пральня, де буде стиратися постільна білизна та рушники, і простора кімната, яка буде служити і ігровий, і спальнею, і їдальнею.
4
Якщо у вашому дитячому садку передбачена група повного дня, то ви повинні ретельно спланувати режим дня малюків, що включає в себе правильне харчування і сон. Для сну придбайте складні або висувні ліжка, які після сон години можна буде приховати або прибрати зовсім. Дитяча постільна білизна міняйте принаймні раз на тиждень. А розкладні столики і стільчики стануть в нагоді як для прийомів їжі, так і для занять.
5
Пам'ятайте, що у дітей повинно бути більше прийомів їжі, ніж у дорослих. Це сніданок, можливо, невеликий перекус до обіду, обід з обов'язковим супом, полуденок, після сон години і вечерю. Продукти для дитячого садка закуповуйте тільки в перевірених місцях, не соромтеся запитати у продавців сертифікати відповідності санітарним нормам. Швидше за все вам доведеться найняти помічника для приготування їжі, так як ви повинні будете постійно стежити за дітьми. Вимагайте, щоб у співробітника була санітарна книжка і досвід роботи в дитячому закладі.
6
Ви повинні не тільки наглядати за дітьми протягом дня, а й всебічно їх розвивати і навчати. Придбайте зошити і ручки, рахункові палички, пластилін для ліплення, фарби та альбоми. Також не забувайте і про фізичну культуру, якої діти зазвичай із задоволенням займаються. У цьому вам допоможуть м'ячі, обручі і скакалки.
7
В розпорядок дня повинна входити прогулянка. Уважно обстежте територію біля будинку. Вона повинні бути безпечна для дітей. Подивіться, щоб поруч не було проїжджої частини. На дитячому майданчику має бути обладнання для активного відпочинку і спорту на свіжому повітрі. Тоді діти не занудьгують і не відправляться шукати інші розваги.
8
Ви можете ставити невеликі вистави і проводити відкриті уроки для батьків. Зрештою, саме їх і дитини має всі влаштовувати. Заздалегідь обумовлюйте з батьками умови прийому в дитячий сад. Вимагайте медичну довідку, яка свідчить про здоров'я дитини та поставлених щеплення. Узгодьте навчальну програму і меню. Обговоріть суму і терміни оплати.