Як відкрити сімейний дитячий сад.

В кожному місті Росії спостерігається гострий брак місць в дитячих садах . Багатьох молодих батьків, які не бажають залишати свою кар'єру раз і назавжди, саме цей фактор зупиняє від розширення сім'ї. Батьки, не бажаючи по кілька років відстоювати в чергах, все частіше віддають перевагу сімейним дитячим садам.
Інструкція
1
Говоритимемо відверто, більшість подібних дитячих садків діють на нелегальній основі. Для того, щоб відкрити легальне приватний дошкільний заклад, мало створити для дітей всі необхідні умови, потрібно також пройти масу інстанцій і дотримати список вимог.
2
Для початку необхідно оформити юридична особа. Індивідуальне підприємництво не підходить для цієї справи, тому що не дозволяє отримати необхідну сертифікацію. Відкрийте рахунок у банку і встаньте на облік в податкових органах. Пам'ятайте про обов'язкові виплати до пенсійного фонду та щоквартальних звітах. Для цього найміть професійного бухгалтера.
3
До приміщення для дитячого садка пред'являються особливі вимоги. Розрахувати площу можна за принципом - на одну дитину 6 квадратний метрів. У вас має бути кілька приміщень: ігрова зона, спальня з обладнаними ліжками, їдальня з меблями, відповідної віку дітей, кухня, пральня, санвузол з душем.
4
До майданчика для прогулянок також пред'являються спеціальні вимоги. Вона повинна перебувати принаймні в 6 метрах від проїжджої частини, бути обгородженій, озелененої. А також бути обладнаною для активного відпочинку та проведення спортивно-оздоровчих заходів на свіжому повітрі.
5
Після того, як ви обладнаєте дитячий садок, закупити необхідні іграшки, дидактичні матеріали, постільна білизна, посуд та обладнання, ви повинні отримати дозвіл на ведення діяльності в санітарно-епідеміологічній службі і пожежної охорони. Також необхідно підтвердити програму освіти і атестувати кожного співробітника.
6
Як ви можете помітити, легально відкрити сімейний дитячий сад в звичайній міській квартирі, навіть великого розміру, не представляється можливим. До того ж, для проходження всіх інстанцій і сплати податків, потрібні фінансові кошти. І для окупності, вартість перебування дитини в вашому дитячому саду повинна бути не менше 600, а то і 1000 доларів на місяць. Не кожен батько зможе оплатити такий дитячий сад. Саме тому багато сімейні дитячі сади ведуть свою діяльність незаконно, заробляючи гроші і даючи можливість батькам займатися своєю кар'єрою.
7
Для того, щоб відкрити такий сімейний дитячий сад, буде краще, якщо ви вже працювали нянею або педагогом і отримали довіру та рекомендації батьків. Тоді ви зможете досить швидко набрати свою групу. У вас обов'язково повинна бути санітарна книжка. Педагогічна освіта послужить додатковим плюсом.
8
В групі має бути не більше 5 дітей. Сплануйте простір таким чином, щоб вони весь час були у вас на виду. Найміть помічника, який займатиметься приготуванням їжі та допомагати вам доглядати за дітьми на прогулянці.
9
Спальну зону можете організувати в ігровій кімнаті, купивши розкладні меблі і комплекти постільної белья.Помніте, що ви повинні не тільки доглядати за дітьми протягом дня, але і займатися їх всебічним розвитком. Для цього необхідний інвентар - скакалки і обручі, пензлі та фарби, альбоми та зошити.
10
Поясніть батькам правила перебування дітей у вашому дитячому саду. Обговоріть суму оплати і терміни, при наявність яких захворювань дитина не зможе відвідувати дитячий садок. Розкажіть про розпорядок дня і узгодьте програму.