Як виробити ходу.

покорительки чоловічих сердець вважається красива хода. Жінка йде ще на досить далекій відстані, але якщо у неї граціозна і елегантна хода, чоловік це обов'язково помітить і зацікавлено чекатиме її наближення. Як же навчитися красиво ходити?
Інструкція
1
Кожна дівчина може виробити красиву ходу , варто тільки виконувати основні правила.
2
Перше правило: слідкуйте за правильною поставою. Підніміть плечі і відведіть їх назад, потім опустіть, як би смикнув лопатки. Ось така постава повинна бути. Випряміть грудну клітку, підніміть підборіддя, втягніть живіт. Напружте м'язи сідниць і стегон. Запам'ятайте це положення тіла і дотримуйте його під час ходьби.
3
Друге, правильно ставте стопи ніг під час ходьби. П'ятка і носок при ходьбі повинні бути на одній лінії. При русі на землю спочатку ставиться п'ятка, потім упор переноситься на середину стопи, а потім на носок. Легенько відштовхуйтесь і робіть новий крок.
4
Третє, стежте за тим, щоб при русі спочатку вперед виступала стопа, а потім вже за нею рухався корпус. Буває, коли жінка дуже поспішає, у неї голова з корпусом нахилені вперед, а ноги, як би відстають. З боку це виглядає не дуже красиво.
5
Четверте правило. Намагайтеся не дріботати, але в той же час не робіть «семимильних» кроків. Правильна довжина кроку приблизно дорівнює довжині стопи.
6
П'яте правило говорить: не розмахувати руками під час ходьби, і не намагайтеся засунути їх в кишені. Руки повинні рухатися природно, в ритм кроку. Голову тримайте прямо, підборіддя спрямувати вперед, але не задирайте його занадто високо.
7
Шосте, обов'язково виконуйте тренувальні вправи для спини. Комплекси таких вправ ви знайдете на сторінках жіночих журналів. Вони сприяють підтримці правильної постави. Найпростіше з них - вправа з книгою. Покладіть собі на голову книгу і ходіть кілька хвилин по кімнаті, намагаючись утримати її, щоб вона не впала. Спочатку це буде важко і незвично, але з часом ви зможете не тільки вільно ходити, але і повертати голову і навіть присідати. Буквально через пару тижнів ви помітите, як змінюється ваша постава. Ви станете значно стрункішою і навіть покажетеся собі трохи вище.
8
На закінчення ще одне правило. Завжди підбирайте правильне взуття. Не купуйте сильно вузькі туфлі, які доставлятимуть вам незручності при ходьбі. Вибирайте нормальну висоту каблука, на якому вам буде комфортно і ви зможете спокійно йти високо піднявши голову, а не тикатись без кінця поглядом під ноги, боячись перечепитися.
9
І, звичайно ж, виходячи на вулицю, не забудьте про гарний настрій і милій посмішці - адже найкрасивіша хода буде виглядати незграбно, якщо у вас похмурий і засмучений вигляд.