Як зробити поліуретанову форму. поліуретанові форми Зробити самому.

У поліуретанових форм досить багато переваг. Для початку потрібно сказати, що цей матеріал має високу міцність і гнучкістю. Ці якості забезпечують довговічність поліуретанових форм. Вони можуть витримати тисячі заливок. Такі форми можна зробити самостійно.
Інструкція
1
Для початку потрібно зробити матрицю. З її допомогою буде виконуватися відлив поліуретанових форм. Але для її виготовлення потрібно самостійно зробити майстер модель. З її допомогою можна буде виробляти форми для штучного каменю. У неї має бути ідеальна геометрії. Наш майбутній камінь повинен ідеально стикуватися. Для виготовлення майстер моделі для виробництва форм можна використовувати природний камінь. Досить часто просто копіюють моделі з уже готового штучного гіпсового або бетонного каменю. Візьміть природний камінь і наріжте цей природний зразок вузькими смужками. Ці смужки потім необхідно склеїти в один рівний камінь, який повинен мати ідеальну геометрію. Після того як камінь добре висохне, можна перевіряти геометрію. На лицьовій частині каменю не повинно залишатися клею. Якщо ж є нерівності, то потрібно провести їх шліфування на верстаті за допомогою болгарки. Для цього заздалегідь запасіться диском по каменю або бетону.
2
Щоб виготовити матрицю необхідно заздалегідь приготувати яку-небудь підставку. Можна використовувати звичайний шматок меблевого ДСП. До неї необхідно буде приклеїти майстер модель. Для цієї мети добре підходить силіконовий герметик. Переверніть камінь обличчям вниз і по краях пройдіться герметиком. Краще всього використовувати пістолет. Потім переверніть його і добре притисніть до меблевої ДСП. Він повинен добре пристати до фанерці. Після цього потрібно добре обмазати герметиком всі бічні краю. Не повинні залишатися повітряні дірочки. Залиште заготовку висохнути.
3
Залишилося тільки виготовити бортики для матриці. Вони повинні знаходитися вище приклеєного каменя на 2-3 сантиметри. Їх можна зробити з пластикових, металевих або алюмінієвих куточків. Куточки прикрутите шурупами навколо каменя до меблевому ДСП, Після цього візьміть силіконовий герметик і пройдіть їм по всіх краях прикручених куточків.