Як пов'язати мисок носка. способи запуску миска в носках.

Носки пов'язані своїми руками є дуже хорошим подарунком для друзів і близьких, вони не тільки оригінальні, але й передають частинку вашої душі, а крім усього іншого зігріють холодної взимку і вбережуть від застуди дощовою восени.
Інструкція
1
При звичайному способі в'язання носка , мисок в'яжеться в останню чергу - це заключна частина, яка може зіпсувати зовнішній вигляд усього виробу, якщо вив'язати його неакуратно або НЕ правильно. Мисок носка при бажанні можна виконати контрастним кольором нитки. Вив'язуючи мисок, зменшуйте в кожному ряду по 4 петлі, таким чином, щоб на бічних сторонах носка формувалися рельєфні доріжки, схожі на сходящиеся вузькі стрічки. При зменшенні на 1-й і 3-й спиці не довязивайте до кінця по 3 петлі, а наступні 2 петлі пров'яжіть вместe, як лицьову і останню пров'яжіть лицьовій. На 2-й і 4-й спицях, все робиться в дзеркальному відображенні: 1-у петлю пров'яжіть лицьовій, а 2 наступні петлі пров'яжіть разом з нахилом вліво. Збавляти починайте в певному режимі: спочатку в кожному 4-му ряду, потім у кожному 3-м, а далі 2-му ряду, в кінці в кожному ряду, поки на спицях залишиться останніх 8 петель. Ці петлі стягніть подвійний ниткою, носок виверніть, і виведіть нитку на виворітну сторону, після чого її міцно закріпіть.
2
Мисок можливо ж початком в'язки носка . В цьому випадку розподіліть набрані петлі на 4 спиці, і провязав кілька рядів, потягніть за кінець нитки, щоб початкові петлі стяглися в центрі. В'язати краще лицьовій гладдю в кругову, додаючи на 1-й і 3-й спицях в кожному ряду 5 разів по 1 петельці, а в кожному другому ряду - 6 раз також по 1 петельці .Прібавкі виконуйте таким чином: першу петлю пров'яжіть лицьовій і зробіть повітряну петлю з правим поворотом. На 2-й і 4-й спицях додайте 5 разів по 1 петлі в кожному ряду і 6 разів по 1 петлі в кожному другому ряду, роблячи повітряні петлі з лівим поворотом перед останньою петлею. Останню петлю пров'яжіть лицьовій. Коли на всіх спицях буде по 13 петель, в'яжіть по колу рівним полотном.
3
Існує ще один спосіб в'язки носок - горизонтальний. В цьому випадку шкарпетки в'яжуться на 2-ух спицях вздовж ноги: задня частина від верху носка до п'яти вниз, потім п'ятка, ступня, а лише потім мисок носка , далі верхня частина до верху носка . Для розрахунку вимірюємо бажану довжину носка до великого пальця і потрібну кількість петель множимо на 2, наприклад 144 петлі. Тоді 4 петлі підуть на мисок, а по 70 на задню і передню частини носка . Додамо для пяткі1 петлю, вийде 145. Набирайте 145 петель і в'яжіть: 35 - хусткової в'язкою, 1 (п'ята) панчішної в'язкою, 35 (ступня) панчішної в'язкою, 4 (мисок) панчішної в'язкою, 70 На третьому ряду починайте робити надбавки для п'яти і миска: по 1п. з обох сторін п'яти і по 1п. з обох сторін петель миска. Щоб не було дір - піднімайте протяжку між петлями на ліву спицю і пров'язуйте лицьовій схрещеної підняту протяжку. Додавайте в кожному другому ряду: п'ятка - 7 разів по 1 петельці з обох сторін до 15 петель; мисок - 4 рази по 1 петельці з обох сторін, до 12 петель. Провязав 18 рядів, в'яжіть далі дзеркально. Закрийте петлі і зшивайте носок з боків.
Корисна порада
Для в'язки носок краще брати міцну пряжу, яка допускає машинне прання, що не зваляється навіть після багатьох прань. Крім того в п'яту і мисок, краще додати міцної нитки, щоб шкарпетки прослужили довше.