Як відкрити аутсорсингової компанії.

Якщо ви вирішили відкрити власну аутсорсингову компанію, то спочатку необхідно вивчити класифікацію даних підприємств на російському ринку. Крім того, вам знадобиться виконати певну послідовність дій.
Вам знадобиться
  • - Особовий рахунок в банку;
  • - нотаріально завірені документи;
  • - повідомлення про набуття статусу юридичної особи.
Інструкція
1
Оберіть сегменти і галузі ринку. Якщо компанія (або її засновники) в планах має галузеву експертизу - освоюйте ринок до упору. Новостворена компанія загального профілю не повинна витрачати сили для виходу на якийсь певний ринок і відмовлятися від клієнтів тільки через невідповідною галузевої приналежності. Ваші послуги обов'язково повинні бути затребувані.
2
Визначтеся з ключовими регіонами та компетенціями. Говорячи про малий ІТ-бізнесі, ключовий регіон мається на увазі один, і визначати його слід місцем проживання організаторів підприємства. Можна, звичайно, вирішити відкрити в Петропавловську-Камчатському, переїхавши з Калінінграда, але у відсутність за спиною великої компанії нічого путнього з цього не вийде.
3
Сформуйте затребуваний і зрозумілий ринку портфель послуг, що має прозору методологію ціноутворення. Виставляючи ціни замовнику, не потрібно забувати, що і маленькі, і великі підприємства можуть працювати в однакових регіонах, хоча і в різних сегментах ринку.
4
Оцініть тверезо ринок і ваші власні можливості. Розраховуйте на беззбитковість не раніше, ніж після трьох років. На старті бізнесу засновник компанії в ідеалі повинен знати все про своїх перших клієнтів і необхідних засобах для їх обслуговування. І якщо ви не маєте бізнес зв'язків, які б дозволили сколотити необхідний капітал, то відкривати свою компанію вам може бути ще рано.
5
Постарайтеся зайняти ресурси обслуговуванням відразу декількох клієнтів. Однозначним злом є залежність від єдиного клієнта. Через найменшої прострочення в платежах або при розриві відносин ваш бізнес опиниться на межі банкрутства. Жоден клієнт в ідеалі не повинен передавати вам більше 20% доходу.
Корисна порада
Інвестуйте в розвиток власних технологій. Підвищуйте кваліфікацію ІТ-фахівців підприємства не менше одного разу кожні півроку.