Як розрахувати кількість продуктів.

Проблема того, як розрахувати кількість продуктів, потрібних для приготування їжі, хвилює багатьох господинь, які намагаються раціоналізувати витрати сімейного бюджету. Для того, щоб не залишати більшу частину доходів у продуктів ом магазині, необхідно дотримуватися певних правил.
Вам знадобиться
  • - Меню на наступний тиждень;
  • - список необхідних продуктів.
Інструкція
1
Перед тим, як розрахувати продукти на тиждень, складіть зразкове меню на кожен день. У цьому випадку стане ясним, що саме з продуктів і в якій кількості потрібно придбати. Для того, щоб куплені продукти не пропадали в холодильнику, розраховувати їх необхідно з урахуванням кількості членів сім'ї, їх харчових звичок і смакових пріоритетів. Припустимо, якщо сніданок прийнято починати з йогуртів, то подружжю на тиждень їх потрібно 14 штук.
2
Розрахунок продуктів для всієї родини на тиждень здійснюється за цим же принципом. У день одній людині потрібно близько 150-200 грам м'яса або риби, таке ж кількість круп, близько 500 грамів овочів і фруктів, 15 грам вершкового і рослинного масел, молочні продукти. Солодощі розраховуються з урахуванням того, що понад 50 грам цукерок в день просто шкідливо для здоров'я.
3
Після того, як кулінарне меню складено, складіть повний список необхідних для приготування щоденних страв продуктів. У магазин йдіть разом з даними керівництвом до дії і чітко дотримуйтесь його, не намагаючись піти на поводу у спокус до того, щоб покласти у кошик не зазначені у переліку товари. Продукти купуються один раз на тиждень, після цього магазин відвідується лише в цілях придбання свіжого хліба і молочних продуктів.
Зверніть увагу
Вирушати в магазин необхідно після ситного обіду чи іншого прийому їжі. У цьому стані ви спокійно реагуєте на апетитні запахи з відділів і дотримуватися складеного списку набагато простіше. Найчастіше продукти в супермаркеті купуються під впливом миттєвого настрою, без багатьох з них цілком можна обійтися. Виняток так званих «спонтанних продуктів» дозволяє заощадити істотну частину бюджету. Вже після першого тижня такого господарювання стане зрозумілим, як розрахувати кількість продуктів, дійсно необхідних родині.