Як намалювати хату.

Хата - основне житло людей, яке довгий час залишалося з незмінним зовнішнім виглядом. Хата, як правило, будувалася без єдиного цвяха з міцного дерева й оздобою хитромудрої різьбленням. На картинках хату тепер можна зустріти хіба що як ілюстрацію до казок.
Вам знадобиться
  • - альбомний аркуш.
  • - олівець.
  • - ластик.
Інструкція
1
Посередині аркуша зробіть начерки хати олівцем. Спочатку намалюйте квадрат, над ним домалюйте трикутник по ширині сторони квадрата. Це буде передня стінка хати. З правого боку квадрата домалюйте прямокутник, розташований вертикально. Над прямокутником покажіть ромб, що лежить горизонтально. Таким чином вийшла об'ємна хата з трикутною дахом.
2
Зобразіть деталі хати. Над квадратом намалюйте балкон у вигляді двох паралельних ліній, трохи піднятих в місці зображення кута. Прорисуйте по всьому периметру нижні і верхні лінії. Також весь балкон заштрихуйте вертикальними паралельними лініями, розташованими на однаковій відстані один від одного. Над балконом покажіть дверний отвір у вигляді прямокутника. Обведіть по периметру проріз прямими лініями. У верхніх кутах проведіть косі штрихи.
3
Всю передню стінку хати через однакову відстань розділіть горизонтальними лініями на всю ширину стінки. Бічні стінки квадрата зобразите у вигляді гуртків, розташованих один над одним. В їх середині прорисуйте ще гуртки, що знаходяться один в одному. Таким чином створіть ефект дерев'яних колод, які перетинаються на кутах хати.
4
Прямокутник, що примикає до квадрату, заштрихуйте близько лежачими горизонтальними лініями. З лівого боку трикутника проведіть паралельну лінію. На утворилася смузі прорисуйте поперечні планки - дерев'яні колодки. Більшу частину даху заштрихуйте рівними косими лініями, що йдуть уздовж другої сторони трикутника. Вершину даху прикрасьте фігурою, що символізує коня. Світлої штрихуванням зробіть тільки передню стінку хати і лиштви дверного отвору. Все інше заштрихуйте більш щільно для затемнення окремих деталей.