Як навчитися виражати емоції.

У сучасному світі багато людей бояться висловлювати емоції , думають, що їх неправильно зрозуміють, образяться, перестануть з ними спілкуватися. Але насправді, все зовсім навпаки. Висловлюючи свої почуття, людина домагається поваги і довірчих відносин від інших людей.
Інструкція
1
Невміння правильно висловлювати свої емоції створює безліч проблем. Якщо людина закритий для спілкування, ховає свої почуття, то його вважають замкнутим, у деяких виникає підозра, що такий співрозмовник щось приховує, недоговорює. Це призводить до того, що спілкування переривається, людина залишається наодинці. Щоб навчитися виражати свої емоції , необхідно виконувати нескладні правила.
2
Висловлюйте свої почуття в діалозі з партнером. Якщо людина зробила для вас добру справу або сказав теплі слова на вашу адресу, не соромтеся подякувати йому за це. Говорите щиро, висловлюйте, ті почуття, які у вас виникли в душі. Нехай це буде не просте «Спасибі», а більш розширене вираз: «Як приємно отримати від вас цей подарунок», «Ви чудово готуєте» і т.д.
3
Підкріплюйте свої слова діями - інтонацією, позою, мімікою. Якщо ви з кам'яним обличчям вимовите слова подяки, у людини складеться не надто втішне враження про вас. А слова, вимовлені з теплою щирою посмішкою, залишать приємний слід у його душі. І надалі, він із задоволенням надасть вам чергову послугу.
4
вимовляти те, що ви відчуваєте в бесіді з партнером. Ви затиснуті і відчуваєте в собі сильне хвилювання, так і скажіть: «Я хвилююся, не знаю, як почати». Нормальний співрозмовник завжди вас підтримає, дасть можливість заспокоїтися.
5
Негативні емоції теж не можна приховувати, їх необхідно висловлювати. Якщо вам щось не подобається в поведінці партнера, скажіть йому про це. Не треба мовчати і ображатися. Може людина не розуміє, що конкретно вас не влаштовує.
6
Не відкладайте з'ясування стосунків на потім, не накопичуйте свої образи. Це загрожує не тільки погіршенням відносин, а й впливає на фізичний стан. Врахуйте, чим довше ви накопичуєте агресію в собі, тим сильніше вона потім вихлюпнеться на партнера. Можливо, після такого вибуху накопичених емоцій, ви не зможете відновити нормальні відносини.
Корисна порада
Відкритість у вираженні почуттів - це основа впевненості у міжособистісних стосунках. Якщо ви навчитеся виражати свої почуття, ви перестанете тікати від вирішення проблем, і у вас зникне конфліктність у відносинах з партнерами.