Як зробити тональний крем в домашніх умовах. Як зробити мазь від застуди в домашніх умовах.

Тональний крем - зручний засіб для макіяжу. Саме з його допомогою можна вирівняти колір, фактуру шкіри обличчя, він дуже добре приховує всі проблемні ділянки шкіри обличчя і легко наноситься. Багато дівчат, випробувавши «принади» тональних кремів, куплених в магазинах, вирішують робити його самостійно.
Вам знадобиться
  • - компактна розсипчаста пудра;
  • - крем для обличчя.
Інструкція
1
Підберіть пудру правильно: колір пудри повинен збігатися з кольором вашого обличчя. Вибираючи пудру, пензликом з пудрою проведіть лінію по щоці. Таким же способом нанесіть пудру трохи іншого кольору. Порівнявши отримані смужки пудри на обличчі, виберіть ту, якої практично не видно. Зверніть увагу, наносити і вибирати пудру необхідно при яскравому денному світлі. Ніколи не шкодуйте грошей на якісну пудру, адже ви будете наносити її на обличчя. Якісна пудра буде живити шкіру вашого обличчя, і захищати його, а неякісна може нанести шкоду.
2
Візьміть легкий крем для обличчя - не беріть жирний (поживний) або дитячий крем. Це повинен бути крем для обличчя (а не для якої іншої частини тіла) і він повинен повністю підходити під тип вашої шкіри.
3
Акуратно змішайте в спеціальній ємності пуду і крем. Не заважайте одразу всю пудру, яка у вас є: краще робити такий тональний крем порційно.
4
Зроблений вручну тональний крем наносять, як і звичайний: на чисте обличчя чистими руками. Акуратними, рухами, по масажних лініях вбивайте тональний крем. Бережіть шкіру: ніколи не розтирайте і не втирайте тональний крем в шкіру. Для досягнення абсолютної гладкості, пройдіться по обличчю вологим ватним спонжем.
5
Перевірте, чи тональний крем ви нанесли без розлучень, ущільнень і плям. Подивіться в дзеркало: колір обличчя відрізняється від кольору шиї? Якщо так, нанесіть на шию ще трохи тонального крему і розтушуйте його. Шия і обличчя повинні бити схожого кольору - це дуже важливо.
Зверніть увагу
Не наносіть тональний крем товстим шаром. В даному випадку «більше» не означає «краще». Ідеальний макіяж передбачає, що тонального крему взагалі не видно на обличчі. Він повинен повністю розчинитися на вашій шкірі і тоді обличчя засяє красою.
Корисна порада
Якщо ви хочете освітлити отриманий тональний крем, додайте в нього ще трохи крему. Якщо хочете отримати більш темний відтінок - додайте трохи більше пудри.