Як ввести iPhone в dfu-режим. програма для перекладу айфона в ДФУ режим.

Режим Device Firmware Update (DFU) використовується для перепрошивки модему iPhone, незалежно від встановленої версії. В режимі DFU на екрані пристрою повністю відсутні будь-які зображення, і він залишається чорним, на відміну від Recovery mode, в якому на екрані девайса відображуються USB-шнур і значок iTunes.
Інструкція
1
Підключіть пристрій до комп'ютера за допомогою з'єднувального шнура.
2
Вимкніть iPhone, утримуючи кнопку Power, розташовану в правій частині торця апарату до появи на екрані смуги зі стрілкою.
3
Використовуйте слайдер для підтвердження виключення пристрою - перетяните стрілку зліва направо.
4
Натисніть кнопку Power і потримайте в такому положенні протягом 3 секунд.
5
Натисніть кнопку Home, розташовану в центрі нижньої частини iPhone, не відпускаючи при цьому кнопку Power.
6
Утримуйте обидві кнопки натискали протягом 10 секунд.
7
Відпустіть кнопку Power відображення емблеми Applе на екрані пристрою, але не відпускайте кнопку Home.
8
Дочекайтесь повідомлення програми iTunes про визначення нового пристрою в режимі відновлення. Цей процес може зайняти до 20 секунд. Той же результат може бути досягнутий методом з'єднання iPhone з USB-шнуром.
9
Підключіть USB шнур до пристрою і запам'ятайте звуки з'єднання і роз'єднання.
10
Утримуйте одночасно натиснутими кнопки Power і Home до того моменту, поки не почуєте звук роз'єднання.
11
Відпустіть кнопку Power, продовжуючи у при цьому утримувати кнопку Home.
12
Дочекайтеся появи наступного звуку і відпустіть кнопку Home.Альтернатівний метод перекладу iPhone в режим DFU не вимагає підрахунку секунд або тонкого музичного слуху, але підходить тільки користувачам операційної системи Windows.
13
Скачайте архів, необхідний для успішного проведення операції, за адресою http://www.sendspace.com/file/93fx93.
14
Розпакуйте завантажений файл в кореневу систему жорсткого диска (шлях до архіву повинен виглядати як C:/DFU/.
15
Підключіть пристрій до комп'ютера, але не запускайте програму iTunes.
16
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного мню системи і перейдіть в пункт «Виконати».
17
Введіть значення c:/dfu/dfu iBSS.m68ap.RELEASE.dfu в поле рядка пошуку і натисніть клавішу Enter.
18
Дочекайтеся появи білого екрану на пристрої, який символізує можливість переходу до операції перепрошивки.
Recovery mode і Device Firmware Upgrade - це два режиму функціонування iPhone при підготовці до перепрошивке. Використання будь-якого з цих режимів призведе до повного видалення всієї інформації, що зберігалася в апараті, і прошивці BaseBand при його відсутності.
Інструкція
1
Режим DFU є більш жорстким, порівняно з Recovery. В цьому режимі операційна система не завантажується, а сигнали, що відправляються по USB-з'єднанню мають виключно технічний характер. Характерною особливістю режиму DFU виступає абсолютно чорний або повністю білий екран мобільного пристрою. Єдиним показником стану DFU служить визначення мобільного пристрою додатком iTunes як «Пристрій в режимі стабілізації/відновлення».
2
Підключіть свій мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою спеціального USB-кабелю, що входить в комплект поставки. Вимкніть iPhone стандартним методом, тобто натисніть і утримуйте кнопку Power до появи на екрані слайдера з написом «Вимкніть». Перетяните слайдер вправо і дочекайтеся виключення пристрою.
3
Відкрийте програму iTunes на комп'ютері. Натисніть і утримуйте в такому положенні кнопки Power і Home протягом десяти секунд. Звільніть кнопку Power, продовжуючи утримувати кнопку Home. Дочекайтеся визначення пристрою додатком iTunes (десять - п'ятнадцять секунд) і відпустіть кнопку Home. Пам'ятайте, що екран апарату залишатиметься повністю чорним. Виконайте необхідні дії з перепрошивки пристрою.
4
Щоб вивести телефон з режиму Device Firmware Upgrade підключіть мобільний пристрій до комп'ютера за допомогою спеціального USB-кабелю. Натисніть і утримуйте в такому положенні кнопки Power і Home протягом десяти секунд. Одночасно звільніть обидві кнопки після десяти секунд. Натисніть кнопку Power для стандартного завантаження пристрою в звичайному режимі.
5
Іншим методом виведення телефону з режиму DFU є одночасне натискання кнопок Power і Home без підключення пристрою до комп'ютера. Утримуйте обидві кнопки натиснутими до появи логотипу Apple на екрані пристрою. Відпустіть обидві кнопки і дочекайтеся стандартного завантаження пристрою.