Як зробити сметану з молока. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Сьогодні, коли продукти в магазинах стає купувати все більш небезпечно, господині починають все частіше повертатися до традиційних способів їх приготування. У домашніх умовах можна зробити майже все, в тому числі і сметану .
Інструкція
1
Візьміть домашні вершки (відсоток жирності не менше 25), нагрійте на повільному вогні до 60-65 градусів і витримуйте їх у цьому температурному діапазоні близько півгодини.
2
Дайте вершкам остигнути, постійно помішуючи, до 20-23 градусів. Додайте закваску (в якості закваски краще використовувати домашню сметану , але для першого разу можете взяти і магазинну). Для того, щоб визначити якісну сметану , скористайтеся кількома порадами: - сметана не повинна містити нічого, крім вершків і молочнокислих бактерій; - Вибирайте по можливості сметану в скляній упаковці, в пластиковій умови зберігання значно гірше; - Термін зберігання не повинен перевищувати сім діб, так як в іншому випадку там напевно є якісь добавки; - Вибрана сметана повинна розчинятися в гарячій воді повністю, якщо залишаються грудочки - в виготовленні напевно був використаний сир або інші добавки; - Перевірте наявність крохмалю, додавши в розчинену сметану йод, який офарбить крохмаль в синій цвет.Еслі покупна сметана тест пройшла - сміливо використовуйте її у виготовленні домашньої. Якщо ні - краще пошукайте продукт получше.
3
Обсяг закваски визначаєте наступним чином: кількість сметани має співвідноситися до вершків як 1 ст. ложка до 500 мл. Це близько п'яти відсотків від обсягу приготавливаемой сметани.
4
Поставте сквашуватися в холодильник. У перші 3 години слід періодично перемішувати (не рідше одного разу на годину). Далі достатньо один-два рази протягом 28 годин гарненько перемішати. Через зазначений час сметана готова до вживання.
5
Зберігати домашню сметану слід в щільно закритій скляній банці. В цьому випадку вона залишається свіжою до семи днів. У відкритій банці - тільки три дні. Не ставте сметану на дверцята холодильника - там невідповідний температурний режим.
Сметана - корисний кисломолочний соус, який до того ж володіє хорошими смаковими якостями. В останні роки виробники заради економії створюють сметанні продукти з додаванням крохмалю, сухого молока та інших інгредієнтів, які негативно позначаються на якість і властивості улюбленого росіянами продукту.

Відмінності якісної сметани від неякісної

Щоб зробити вибір в магазині на користь якісної смачної сметани, потрібно в першу чергу, ознайомитися з зазначеним на етикетці складом і обійти стороною так звані «сметанні продукти», зроблені з використанням сухого молока, пальмового масла, соєвого білка, крохмалю. Справжня сметана складається всього їх 2 інгредієнтів - це вершки, а також закваска. У ній абсолютно немає ніяких добавок і рослинних жіров.Для того щоб купити не зіпсований продукт, необхідно знати, що сметана досить примхлива в плані вимог до її зберіганню, у справжньої термін придатності максимум становить 10-14 днів в закритому вигляді і не більше 2 діб в роздрукованому, на відміну від сметанних продуктів з додаванням консервантів.
Консистенція сметани повинна бути досить густий, без грудочок, однорідною.
Не беріть в магазині ту сметану, яка знаходиться в коробках поруч з прилавком або ж біля холодильника. Оскільки такий продукт втрачає всі свої корисні якості. Також вкрай небажано купувати перемороженних сметану, яка зберігалася при дуже низькій температурі. Але дізнатися, що сметана переморожено, можливо вже тільки після того, як упаковка буде відкрита: відразу будуть помітні крупинки і злегка помітне виділення сироватки.
Ті, хто воліє купувати сметану на вагу, можуть визначити якість продукту за зовнішнім виглядом. Натуральна сметана без хімічних добавок має білий колір зі злегка кремовим відтінком.

Правила вибору смачної сметани

Щоб хоча б якось убезпечити себе від ризику придбання неякісного продукту, необхідно слідувати наступним правилам: • Купуйте сметану тільки в перевірених продуктових магазинах, в яких встановлено спеціальне холодильне обладнання. • Навіть при наявність холодильного обладнання в магазині, не поспішайте відразу ж робити покупку, для початку подивіться на термометр, у відсіку, де знаходиться сметана. Якщо температура пішла за мінус, то є ризик, що сметана буде злегка подморожена. • Уважно прочитайте, що написано на упаковці сметани. По-перше, це потрібно для того щоб відрізнити сметану від сметанного продукту. По-друге, таким способом ви дізнаєтеся, виготовлений даний продукт по ГОСТу чи ні. • Обов'язково загострите свою увагу на терміні придатності продукту і на дату його виготовлення. Таким чином, ви будете знати, чи свіжа сметана або вже прострочена. • Молочнокислі мікроорганізми повинні міститися в сметані в кількості не менше 1х10 в 7 ступеня КУО/г. • Зверніть увагу на країну і назва виробника продукції. Велика частина білоруської сметани - натуральна і смачна. Серед російських виробників можна виділити сметану «Кубанський хутірець», «Біле місто».

Перевірка якості сметани в домашніх умовах

Є кілька способів перевірити сметану на натуральність в домашніх умовах. Спосіб перший. Натуральна сметана завжди при переливанні з однієї баночки в іншу утворює так звану «гірку», від якої відходять невеликі «хвилі» .Способ другий. Розчиніть столову ложку купленої сметани в склянці гарячої води. Продукт хорошої якості майже моментально розчиниться, а «підробка» - осяде на дні.