Як робити цінники.

Цінник - це важливий атрибут товарообігу, головною функцією якого є донесення до покупців інформації про товар. Саме до товарних цінників можна застосувати відому приказку: малий золотник, да дорог. Адже від того, наскільки привабливим та інформативним буде цінник для товару, безпосередньо залежить ефективність продажів цього товару.
Інструкція
1
Встановіть групу товару, для якої необхідно створити цінник. Від різновиду групи товару залежить інформація, яку міститиме в собі цінник. Для групи продовольчих товарів цінник повинен включати таку інформацію, як: найменування товару, сорт, ціна за кілограм або сто грамів, ємність або вага, ціна за фасовку. Для групи непродовольчих товарів: найменування товару, сорт, ціна за штуку. Цінники на кожну групу товару повинні завірятися підписом матеріально-відповідальної особи.
2
Оберіть найкращий колір для оформлення товарного цінника. Існує багато маркетингових теорій про вплив кольору на купівельну спроможність, тому рекомендується використовувати колірну гаму цінників відповідну пропонованого товару. Виходячи з маркетингових секретів з оформлення, можна до цінників застосовувати такі кольори, як: зелений - до молочних товарах, блакитний - до продуктів моря, яскраво-синій і червоний - до непродовольчих товарах.
3
Визначте найбільш підходящий шрифт для оформлення товарного цінника. Такий шрифт повинен привертати увагу споживачів, але в теж час не спотворювати сприйняття реквізитів, зазначених на ціннику. Букви шрифту повинні бути чіткими, акуратними і легкочитаємий. Важливо пам'ятати, що необхідно вибирати стиль шрифту відповідно до групи товарів, що продаються. Наприклад, для товарних цінників до побутової техніки рекомендується застосовувати жирні важкі шрифти, а до парфумерним виробам - легкі, з невеликим нахилом.
4
Підберіть форму товарного цінника. Рекомендується застосовувати цінники простої геометричної форми. Інформація, написана в цінниках геометричної форми, легше сприймається покупцями, ніж та, що вказана в цінниках складної неправильної форми. Обумовлено це тим, що мудрі форми відволікають від інформації.