Як встановити маяки під штукатурку.

Щоб отримати рівну поверхню, підготовлену під штукатурку , потрібно її обов'язково провесить. Рівень штукатурки закріплюється за допомогою марок і маяків. Справа ця не складне, однак, потребує особливої уваги.
Інструкція
1
Для того щоб провесить поверхню, необхідно використовувати вагомий, рівень з правилом і водяний рівень. Відзначимо, найпоширенішим інструментом серед них є весок. Саме він може дати хорошу точність, до того ж простий у застосуванні і має низьку вартість. Якщо можна навіть самостійно виготовити.
2
У конструкцію значна входить схил, вантаж і шнур. Діаметр виска повинен бути рівний 10-20 міліметрів. Даний діаметр дозволяє виробляти провешивание поверхні, які мають товщину штукатурки близько 1 сантиметра. Вага даного інструменту складає 200 грам. Зустрічаються вагомі і більшої ваги. Він цього повністю залежить, наскільки добре буде проводитися відтягування шнура. Використовувати можна тільки міцний, тонкий і м'який шнур, довжиною більше 20 метрів. Для зручності використання, шнур найкраще намотати на котушку або ж дощечку, яка має два вирізи.
3
Далі можна переходити до марок і маяків. Маяки монтуються для точного штукатурення стін. Краще всього використовувати спеціальні Т-образні профілі, які продаються в будь-якому будівельному магазині. Також часто застосовують бруси і гіпсові маяки, які виконані з розчину.
4
Марки робляться з штукатурного або чистого гіпсового розчину. Його необхідно нанести навколо цвяхів у вигляді невеликого круглого горбка. Діаметр горбка повинен бути приблизно 15 сантиметрів. Після того, як розчин схопиться, верх горбика можна зрізати до рівня капелюшків цвяхів. У підсумку, вийде рівна поверхня. Бічні сторони найкраще зрізати з чотирьох сторін. У вас має вийти квадрат зі сторонами 3х3 або 4х4 сантиметри. Найкраще бічні сторони зрізати трохи на конус.
5
Потім на марки встановлюється і закріплюється правило. Між стіною і площиною правила утворюється порожнина, яку необхідно заповнити гіпсовим тестом. Попередньо зволожите підставу. Після того, як розчинний прошарок схопиться і затвердіє, можна знімати правило. У підсумку, вийшов маяк.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BccJ-ZRKNMk