Як відкрити магазин запчастин для іномарок.

Деякі вважають, що відкриття власного магазина запчастин для іномарок є досить важким і дорогим справою, для цього потрібні величезні кошти. Але це не так. Звичайно, знадобляться певні ресурси, але все набагато простіше, ніж ви думаєте.
Вам знадобиться
  • - орендоване приміщення;
  • - постачальник запчастин;
  • - особовий рахунок в банку;
  • - нотаріально завірені документи;
  • - касовий апарат.
Інструкція
1
Знайдіть постачальника. Це потрібно ще й для власної впевненості в тому, що ви зможете організувати конкурентоспроможні поставки по правильним цінами і в найкоротші терміни. На даному етапі слід провести моніторинг ринку, щоб знайти самого надійного постачальника авто запчастин, дізнатися його пропозиції і вимоги. Приділіть увагу таким істотним характеристикам, як ціни, асортимент, терміни поставки і зручність роботи.
2
Оберіть одну з форм організації підприємства. Варто відзначити, що в даний час найбільш ходовими формами для невеликої фірми є ТОВ і ПБОЮЛ. Навряд чи ви плануєте розширюватися в найближчі місяці, тому побережіть кошти.
3
Відкрийте особовий рахунок в банку на юридичну особу. При оформленні компанії необхідно завірити у нотаріуса різні папери, на що буде потрібно приблизно 500 рублів. Далі замовте для фірми друк (це обійдеться вам ще в 500 рублів) і купіть касовий апарат (від 12 тис. Рублів), обов'язково зареєструйте його в податковій.
4
Оберіть відповідне місце для магазина . Зрозуміло, що розгортати його найкраще, приміром, в торговому комплексі, який будь-яким чином має зв'язок з авто, або близько АЗС і т.д. Придумайте цікаву вивіску і можете приступати до відкриття вашої фірми!
Корисна порада
Замовляти деталі на перших порах можна на склад, вони стануть "расходниками, на які буде постійний попит. Також ви можете встановити їх у вітрину магазину. Необов'язково знімати окремий склад. Навіть при великій кількості замовляються деталей ви можете організувати його в сусідньому з магазином приміщенні. Це дозволить отримувати вантаж за дуже короткий час, так що вам не доведеться довго чекати виконання замовлень. Якщо ви все ж захочете придбати невеликий склад, то обов'язково дізнайтеся, які авто користуються особливим попитом.