Як чистити корюшку. Як зробити бороду на корюшку.

У багатьох країнах є свої національні страви, проте статус «міського» ласощі має рідкісне страву, і в Петербурзі традиційно таким є корюшка. Ця невелика, але дуже смачна рибка подарувала городянам справжній гастрономічний свято. Однак для того, щоб покуштувати ароматну корюшку , необхідно її приготувати, а перед цим - почистити. Причому способів чищення корюшки існує три.
Вам знадобиться
  • - невеликий гострий ніж або ножиці,
  • - дошка,
  • - проточна вода.
Інструкція
1
Перший спосіб чистки корюшки - якщо ви віддаєте перевагу зажарювати рибу цілком. Тоді вам необхідно тільки очистити її від зайвої луски. Візьміть рибину за хвіст, помістіть під струмінь води несильного напору. Рухом від хвоста до голови проведіть по лусці ножем. Ніж необхідно тримати під невеликим кутом до тіла рибини, таким чином, ви видалите велика кількість луски і далі зможете використовувати корюшку для смаження. Луску з риби необхідно видаляти і при подальших способах чистки, тобто це обов'язкова процедура.
2
Другий спосіб полягає в необхідності видалити нутрощі риби, але так, щоб голова корюшки залишилася при ній. Очистіть корюшку від луски зазначеним в кроці 1 способом. Візьміть ніж і зробіть надріз з боку черевця у напрямку від хвоста до основи голови. З отримав розрізу акуратно вийміть нутрощі риби і промийте черевце під проточною водою. Приділіть увагу дрібним нутрощам, які можуть залишитися всередині рибини непоміченими - промивайте дуже ретельно. Якщо всередині корюшки виявилася ікра або молока, то після промивання риби їх можна засунути назад в черевце або посмажити окремо.
3
Третій спосіб чистки корюшки - видалення нутрощів разом з головою. В такому випадку набагато доцільніше використовувати ножиці - цей спосіб найбільш ефективний, тому що використання ножиць дозволяє при очищенні залишити ікру або молоку всередині риби, тоді як все зайве віддаляється. Очистіть корюшку від зайвої луски. Візьміть ножиці, і зробіть надріз на хребті з боку спинки, перерубавши кістка. Голова повинна триматися тільки у грудних плавців. Відірвіть голову і разом з нею витягнете назовні все кишки та інші зайві фрагменти. Сполосніть корюшку під струменем проточної води.Рибка готова до приготування.
Зверніть увагу
Незважаючи на апетитний вигляд цілком зажареною корюшки, кухарі радять все-таки видаляти з риби нутрощі щоб уникнути неприємних сюрпризів.
Корисна порада
Щоб при чищенні риба не вислизала з рук, натріть пальці солью.А при видаленні луски можна замість ножа використовувати терку або скребок - таким чином процес очищення буде швидше, і ви не забризкав всю кухню відходами.