Як варити саго. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Серед кулінарів, люблячих готувати смачно і корисно, набирає популярність такий відносно новий на російському ринку продукт, як крупа саго . Проте як і раніше залишається чимало запитань до технології приготування цієї крохмальної крупи, зробленої з серцевини саго виття пальми.
Вам знадобиться
    • 1 стакан саго;
    • 3-4 літри води;
    • велика каструля;
    • сито або друшляк.
Інструкція
1
Варити саго можна різними способами, в залежності від поставленої целі.Для каші з саго візьміть крупу, переберіть її, потім промийте холодною водою. Опустіть в киплячу підсолену воду і варіть до напівготовності близько 30 хвилин. Періодично помішуйте, щоб не утворилося грудок. Коли крупа наполовину розвариться, відкиньте саго на друшляк або сито. Після того, як вода стече, складіть крупу в невелику каструлю так, щоб вона доходила до половини ємності, і накрийте кришкою меншого діаметру, щоб вона щільно притискала саго . Поставте на водяну баню, доведіть до готовності протягом 30 хвилин.
2
Для приготування начинок з саго немає необхідності доводити крупу до повної готовності, так як вона ще буде піддаватися подальшої термічної обробки. Тому необхідно повторити дії попереднього кроку, але виключити водяну баню - візьміть перебрану крупу, ретельно промийте холодною водою. Опустіть в киплячу підсолену воду і варіть близько 30 хвилин, періодично помішуючи. Коли крупа стане напівпрозорої, відкиньте її на сито і після того, як вода стече, можете використовувати саго в складі різних начинок для пирогів.
3
Для пудингу з саго використовуйте наступний спосіб: залийте крупу холодною водою і залиште на 2-3 години. Після закінчення цього часу відкиньте саго на сито або друшляк і після того, як зайва вода стече, помістіть крупу в 2 склянки киплячого молока. Варіть 30-35 хвилин до готовності, періодично помішуючи. Слідкуйте, щоб саго не розвариться.
4
Якщо ви часто використовуєте саго у своєму раціоні, можна скористатися універсальним способом приготування, який допоможе вам заощадити час надалі. Зваріть саго до напівготовності зазначеним вище способом. Відкиньте крупу на сито або друшляк. Після того, як вода стече, розкладіть саго на чистий рушник і дайте крупі просохнути. Після цього складіть саго в контейнер і приберіть в холодильник. Підготовлену таким чином крупу по мірі необхідності можна використовувати для подальшої готування.
Зверніть увагу
У цьому рецепті йдеться про натуральної крупі саго, зробленої з крохмалю сагової пальми, приготування штучних аналогів (з кукурудзяного і картопляного крохмалю) відрізняється за технологією від наведених способів.
Корисна порада
Якщо ваша крупа саго довгий час стояла на полиці, то перед використанням її краще замочити на ніч у холодній воді, після чого варити до готовності на протязі 40 хвилин.