Як перенести програми на інший диск.

Будь-яка версія операційної системи Windows, на відміну від інших платформ, при постійному використанні стандартного комплекту програм заповнює реєстр, тим самим зменшуючи кількість вільного простору. Це може привести до сильної дефрагментації файлової системи (низька продуктивність системи через захаращеності файлами).
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Steam Mover.
Інструкція
1
При заповненні системного розділу відбувається зниження ефективності роботи всього комп'ютера. Найпростіший вихід зі сформованої ситуації - спробувати перемістити частину програм на інший логічний диск , якщо, звичайно, немає можливості заново розбити розділи жорсткого диск а.
2
Для переміщення програм можна скористатися програмою Steam Mover. Вона працює тільки з жорсткими диск ами файлової системи NTFS. Перевага віддається операційним системам нового покоління - Windows Vista і Windows Seven. Дану утиліту можна легко скачати з мережі інтернет, наприклад, з сайту traynier.com/software.
3
Програму можна завантажити абсолютно безкоштовно, причому вона не вимагає установки, запускається по подвійному натисненню лівої кнопки миші. Після запуску цієї утиліти перед вами з'явиться вікно, яке ділиться на 2 частини. У кожній частині головного вікна знаходяться всі налаштування і в них не можна заплутатися: у лівій частині необхідно вказати копійований папку з програмою, а в правій частині папку-приймач.
4
Для переміщення декількох програм, необхідно виділити кілька папок і натиснути кнопку із зображенням «стрілки вправо». Перед вами з'явиться нове вікно, в якому відбуватиметься процес переміщення. Варто відзначити, що сам процес займає від декількох секунд до декількох хвилин (залежно від конфігурації комп'ютера).
5
Після завершення операції переміщення папок з програмами, відкрийте папку, в якій були встановлені програми. Замість звичних каталогів ви побачите посилання, що ведуть до нового розташуванню каталогів з програмами.
6
Якщо якась програма, після її запуску, працює некоректно, можна перемістити її назад до первісної директорію: виділіть програму і натисніть на кнопку із зображенням «стрілки вліво».
7
Крім цього, програму можна використовувати в разі необхідності вільного диск ового простору на системному диск е. Після виконання потрібних операцій програми можна повернути на колишнє місце.