Як записати касету на комп'ютер. Як дивитися відео з касет на комп'ютері.

Сьогодні будь-яку музику можна прослухати на одному з музичних пристроїв: плеєрі, магнітоли, музичному центрі і навіть на багатофункціональних пристроях, таких як комп'ютер . Як правило, музичним носієм є CD/DVD-диск або пристрої flash-пам'яті. Деякі старі композиції залишилися лише на аудіокасетах, але й ці записи можна перевести у формат, який може прочитати будь аудіоплеєр.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або ноутбук;
  • - програмне забезпечення Adobe Audition;
  • - з'єднувальний кабель;
  • - пристрій з касетною декою.
Інструкція
1
В якості касетної деки можна використовувати будь аудіоплеєр, але найкраще скористатися хорошою магнітолою. Магнітоли високої якості зберігають якість звучання на протязі багатьох років. Магнітолу або інший пристрій з касетною декою необхідно підключити до комп'ютер у або ноутбука з'єднувальним кабелем.
2
При виборі кабелю, в першу чергу, варто спиратися на тип гнізд обох пристроїв. Як правило, стандартом вважається гнізда типу jack 3,5 і RCA (тюльпани). Щоб знати, який з'єднувальний кабель вам варто купити, подивіться на виходи з назвою Out або Line Out у програє касету пристрою, а також у записуючого пристрою. Якщо у вас немає кабелю з відповідними роз'ємами, можна скористатися перехідниками jack 3,5? RCA і назад.
3
Після з'єднання апаратури вам знадобиться встановити програмне забезпечення Adobe Audition будь-якої версії, бажано використовувати оригінальну (з підтримкою англійської мови). У процесі установки дотримуйтесь підказок, які буде відображати інсталятор.
4
При першому запуску програми необхідно відразу перейти в режим «редактора композицій», для цього натисніть на клавіатурі цифру «вісім». Натисніть верхнє меню File і виберіть пункт New.
5
У вікні вкажіть наступні параметри, потім натисніть кнопку «ОК»: stereo, 16 bit і 48 kHz. Натисніть верхнє меню Options і виберіть пункт Windows Recording Mixer. Поставте відмітку напроти пункту Volume Line Input, щоб отримувати вхідний сигнал із звуковою плати. Регулятор гучності залиште в колишньому положенні, за замовчуванням середнє.
6
Тепер можна приступити до самого запису. У вікні записи натисніть клавіші Ctrl + Space (пропуск). Увімкніть програвач касет. По завершенню програвання касети або при настанні чергової паузи в музичній композиції натисніть на кнопку пробілу.
7
Для збереження файлу натисніть верхнє меню File і виберіть пункт Save As. У вікні, виберіть каталог, в який можна зберегти файл, введіть назву та натисніть кнопку «Зберегти».