Як підключити блок вимикачів з розеткою.

Після того, як виконана повна обробка приміщення, необхідно зробити установку розеток і вимикачів . Відзначимо, дроти до них проводяться ще на початкових етапах ремонтних робіт. Перед початком роботи необхідно відключити автоматичні вимикачі.
Інструкція
1
Розташувати розетки і вимикачі ви можете практично в будь-якому місці і на будь-якій висоті. Все залежить від ваших уподобань. Деяким людям потрібна тільки одна розетка на стіні, до якої при необхідності можна підключити трійник або подовжувач. Місця для розеток повинні бути визначені заздалегідь. Найкраще їх відзначити при розробці плану.
2
Вимикач необхідно встановлювати всередині приміщення, з боку дверної ручки на висоті 1000 міліметрів від підлоги. Якщо ж приміщення сире або небезпечне, то краще всього розташувати вимикач зовні приміщення. Під час ремонту блоки вимикачів найкраще поміняти на одноклавішних і двоклавішні с розеткою . Вони встановлюються під потрійну рамку. Врахуйте, блок, який продається на даний момент в магазинах, навряд чи підійде замість старого. Найпростіше поставити збірний.
3
Рекомендується в кімнатах встановлювати розетки на висоті 20 сантиметрів від підлоги. Кабель проводиться або в підлозі, або по плінтусу. У тому місці, де буде розташовуватися комп'ютер, потрібно поставити в блоці по 3-4 розетки. Розташовувати їх найкраще горизонтально. Якщо мається домашній кінотеатр, то необхідно розрахувати число розеток. Робиться це для того, щоб можна було одночасно підключити всі пристрої. Досить часто в навчальних приміщеннях використовуються проектори. Розетку для нього потрібно розташувати на стелі.
4
На кухні необхідно передбачити окремі розетки для холодильника, витяжки, мікрохвильові печі, електроподжіга на газовій плиті, телевізора або радіоприймача, посудомийної машини. Якщо мається варки поверхня, то її краще всього підключати до розподільного щита своїм кабелем. Перетин його має бути не менше 6 квадратних міліметрів. Не забудьте встановити в щиті окремий автоматичний вимикач.