Як випиляти кут. Як віпеліть рівний кут.

Люди, які починають займатися художнім випилюванням, часто стикаються з проблемою, що полягає в правильному випилюванні кутів. Відзначимо, в цій справі немає нічого складного. Необхідно тільки мати самі мінімальні навички випилювання.
Інструкція
1
Для початку потрібно підготувати дерево і фанеру для випилювання. Потім вибирається малюнок. Врахуйте, працювати з деревом набагато складніше. Саме тому потрібно його добре отстрогать до потрібної товщини. Також слід вирівняти поверхню і оглянути заготовку на наявність в ній сучків, тріщин, застиглої смоли. Якщо ви вирішили працювати з фанерою, то підготовку можна звести практично до нуля. Потрібно тільки зробити перевірку якості склеювання. Для цієї мети відпиляйте від краю фанери тонкі смужки. Якщо вони будуть в колишньому стані, то матеріал склеєний якісно. Він порожниною придатний для художнього випилювання.
2
Потрібно заздалегідь навчитися випилювати гострі і тупі кути. Спочатку на фанері або дереві накресліть правильний шести косинець . Тупий кут випилюється поворотом заготовки на місці. Після того, як ви закінчили пиляти пряму і дійшли до вершини кута, заготовку потрібно зафіксувати рукою і не рухати до того моменту, поки вістря пилочки не направила на наступну пряму лінію тупого кута.
3
Щоб випиляти гострий кут, потрібно набагато більше рухів. Для початку потрібно накреслити на матеріалі звичайну п'ятикутну зірку. Почніть випилювати пряму лінію. Зупиніться на вершині гострого кута. Виробляти випилювання поворотом пилочки не можна, так як порушиться внутрішній кут. Необхідно почати пиляти другу рівну лінію даного кута. У підсумку, пропили повинні з'єднатися.
4
Трохи потренируйтесь і наберіться певного досвіду. Потім можна займатися виготовленням найпростіших плоских виробів, наприклад, контурів звірів, птахів, букв і т.д. Рекомендується на деякий час зупинитися на випилюванні простих і плоских фігур. Тим самим, ви зможете відточити свою майстерність. Переходити на більш складні вироби можна буде в той момент, коли пропили будуть виходити рівні.