Як перевернути слово в Word. перевернути слово в ворде.

При роботі з текстами іноді виникає необхідність редагування порядку букв в набраному тексті. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою і не знаєте, як її вирішити, не варто сумувати і викликати додому фахівця. У текстовому редакторі MS Word можна всього за кілька хвилин здійснити це перетворення.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Microsoft Office Word.
Інструкція
1
Практично в кожній програмі є розділ довідкових даних, у програмі MS Word довідка йде російською мовою, що значно може полегшити пошук відповіді на ваше запитання. Але якщо ваша версія текстового редактора не споряджений такою опцією, дотримуйтесь порад цієї інструкції.
2
Після відкриття програми вам необхідно набрати будь-який текст, введіть хоча б назва програми. Створіть таблицю, за допомогою якої буде відбуватися операція переміщення букв в слові. Натисніть верхнє меню «Вставка» і виберіть пункт «Таблиці». Виберіть опцію «Намалювати таблицю».
3
Намалюйте таблицю таким чином, щоб текст опинився всередині однієї з комірок створюваного об'єкта. Якщо у вас це не вийшло, можна повернутися на один крок назад, натиснувши поєднання клавіш Ctrl + Z. Також можна перемістити набраний текст в недавно створену таблицю.
4
Виділіть весь текст і натисніть верхнє меню «Формат» виберіть пункт «Напрямок тексту».
5
У вікні вкажіть орієнтацію тексту, т. Е. Його напрямок. Порівняйте бажаний результат з тим, що має вийти, в блоці «Зразок». Якщо вас все влаштовує, натисніть кнопку «ОК».
6
В результаті ви отримаєте перевернутий текст, який можна редагувати. Єдиний мінус цієї трансформації - вводити символи в це поле доведеться під кутом в 90 °. При створенні таблиць, які можуть бути разом з графіками, зворотна трансформація тексту може призвести до неудобочітаемимі формату.
7
Залишилося зберегти створений документ. Натисніть меню «Файл», виберіть пункт "Зберегти як", у вікні, вкажіть каталог збереження файлу, введіть назву та натисніть кнопку «Зберегти».
8
Варто відзначити, що дане перевтілення може використовуватися не тільки в особистих цілях, але і професійних. Наприклад, бланки оголошень, у відривних смугах яких необхідно розміщувати текст вертикально (для економії вільного місця).