Як намалювати криву в фотошопі.

Крива Безьє - це інструмент, спочатку розроблений для проектування автомобільних кузовів, але з часом перекочував в різні графічні редактори. Зокрема, в Adobe Photoshop CS5, де його нащадком став інструмент «Перо». З першого погляду він здається дуже складним, але досить лише трохи розібратися, щоб оцінити його по достоїнству.
Вам знадобиться
  • - Русифицированная версія Adobe Photoshop CS5
Інструкція
1
Запустіть програму і створіть новий документ, клацнувши пункт меню «Файл», потім «Створити» (або комбінацію клавіш Ctrl + N), вказавши в полях «Ширина» та «Висота», наприклад, по 500 (решта параметри можна залишити без змін), і знову натиснувши «Створити».
2
Виберіть інструмент «Перо» (гаряча клавіша P) і, клацаючи лівою кнопкою миші, поставте на робочій області дві точки на невеликій відстані один від одного, але достатньому для того, щоб вийшов помітний відрізок. Ставлячи другу точку, що не відпускайте мишку і потягніть її абикуди убік. Пряма лінія перетвориться на криву , і її кривизна буде залежати від того, яким чином ви розташуйте направляючу - лінію, яка з'явилася після того, як ви потягнули мишку, створивши другу точку.
3
Натисніть правою кнопкою на «Перо» в панелі інструментів і у випадаючому меню виберіть «Кут» (використовується, якщо після створення опорної точки ви слідом не створили направляючу). Затисніть ліву кнопку на самій першій точці і потягніть мишу в сторону. Біля точки з'явиться така ж напрямна. Змінюючи її координати, ви можете маніпулювати параметрами тій частині кривої, яка виходить з першої точки. Таким чином, вийшла криву можна умовно поділити на дві частини: одна бере початок у першій точці, інша - у другій.
4
Ви можете продовжити створення кривої, поставивши ще кілька точок і змінюючи їх так само, як описано в попередніх кроках інструкції. Щоб створити опорну точку всередині лінії, використовуйте інструмент «Перо +», щоб видалити - «Перо-». Кожна намальована вами таким чином лінія буде відображатися у вкладці «Контури» вікна «Шари» (якщо воно відсутнє, натисніть F7).
5
Якщо ви захочете зберегти отриманий результат, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + S, в вікні вкажіть шлях, напишіть ім'я, вкажіть в полі «Тип файлів» Jpeg (якщо хочете отримати малюнок) або Psd (якщо зберегти повністю весь проект) і клікніть «Зберегти».