Як визначити число гуа.

Коли доля постійно тримає людину в напрузі, він волею-неволею намагається знайти способи щодо поліпшення свого життя. Фен-шуй, або, іншими словами, організація життєвого простору людини - один з таких способів. Для того щоб удача була завжди на вашому боці, розрахуйте своє число гуа.
Інструкція
1
Візьміть ручку і листок паперу. Якщо дата вашого народження припадає на січень або перші числа лютого, обов'язково звірте її з місячним календарем. Так, якщо ви народилися 10 січня 1982, то для розрахунку вам доведеться використовувати 1981, оскільки, відповідно до даних місячного календаря, 1982 рік розпочався тільки 25 січня.
2
Складіть третю і четверту цифри року народження. Ви повинні складати цифри до тих пір, поки не вийде одна цифра. Якщо ви, припустимо, народилися в 1968 році, то це виглядатиме таким чином: 6 + 8 = 14; 1 + 4 = 5.
3
Якщо ваш стать - чоловіча, то вийшла в підсумку цифру відніміть з 10. У разі з 1968 роком це буде виглядати так: 10-5 = 5. Якщо ви (або ваш син чи онук) народилися після 2000 року, то віднімайте з 9.
4
Якщо ваш стать - жіноча, то до отриманої цифри додайте 5. Якщо ви народилися в 1968 році, то: 5 + 5 = 10; 1 + 0 = 1. Якщо ви (або ваша донька чи внучка) народилися після 2000 року, то додавайте ні до 5, а до 6.
5
Ця остання цифра і є ваше число гуа. Якщо у вас вийшли такі цифри: 1, 3, 4, 9, то ви - з групи Сходу. Якщо ж підсумком ваших розрахунків стали цифри 2, 5, 6, 7, 8, то ваша група - група Заходу. Люди, які належать до однієї з груп, знаходяться в протистоянні з іншим напрямком. Наприклад, якщо ви належите до групи Сходу, то вам вкрай небажано спати або сидіти головою (особою) на захід.
6
Визначте напрямки, найбільш сприятливі для вашої групи. Для східної групи сприятливі: Схід, Південь, Північ та Південь-Схід. Для західної групи сприятливі: Захід, Південно-Захід, Північно-Захід і Північно-Схід.
7
Ви можете скористатися і численними інтернет-сайтами, що пропонують онлайн-розрахунок вашого числа гуа. Крім того, на таких сайтах, як www.fengshu.ru, ви зможете не тільки розрахувати це число , але й дізнатися багато цікавого про фен-шуй.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=assRfd1cJx8