Як зігнути монету.

Часто трапляється, що немає чим себе зайняти. Черга в банку або поліклініки здається нескінченною, поїздка на автобусі здається ніколи не закінчиться, або в офісі немає для вас ніякої роботи. Так, трапляється й таке. В цьому випадку можна розважити себе різними підручними засобами, наприклад, монетою, яку можна зігнути.
Вам знадобиться
  • -плоскозубцы,
  • -зажигалка,
  • -свеча,
  • -металлические щипці,
  • -монета,
  • -ящики стола,
  • -молоток,
  • -дырокол,
  • -степлер,
  • -ножницы
Інструкція
1
Согнуть монету - розвага не з легких, можна придумати тисячі різних оригінальних способів. Для початку виберіть монету , щоб було зручно її згинати, виберіть ту, що побільше в діаметрі, для цього підійде як національна, так і іноземна валюта.
2
Потім візьміть плоскогубці, запальничку і металеві щипці, закріпіть монету щипцями, знизу піднесіть запальничку, зачекайте кілька хвилин, поки монета нагріється. Після чого візьміть плоскозубци закріпіть зубці на середині монети і впершись у тверду поверхню, бажано залізну або бетонну, починайте згинати в зворотну сторону. Розігріта монета без праці зігнеться.
3
Також ви можете поступити таким чином: візьміть монету , виберіть тумбочку в офісі або будинку, далі вертикально закріпіть монету в зазорі між ящиком і верхньою полицею, таким чином , щоб вона була затиснута, або ж так, щоб відстань між монетою і полицею було невеликим. Додайте монету так, щоб її половина перебувала на поверхні, а інша половина ні. Потім візьміть молоток і починайте легонечко постукувати по "звисаючої" стороні монети, з кожним разом прикладайте більше зусиль, робіть удар сильніше. Виберіть металеву меблі, щоб не пошкодити її.
4
Візьміть нову монету , запальничку, ножиці, щипці і дирокол, розігрійте монету . Спочатку покладіть розігріту монету на підлогу і поставте на неї ніжку металевого крісла, потім сядьте на крісло і як би поїздите по монеті. Візьміть щипцями монету і знову розігрійте її, після використовуйте дирокол і ножиці, щоб її согнуть.А якщо ви володієте великою кількістю часу, ви можете спробувати зігнути монету поглядом або пальцями, але пам'ятайте, що так вміють тільки фокусники.
Зверніть увагу
Придумайте самий незвичайний спосіб, як зігнути монету і розкажіть своїм друзям, вони напевно здивуються вашої оригінальності.
Корисна порада
Ви можете проробити в монеті невелику дірочку, купити шнурок, вставити його в монетку, і у вас вийде відмінний нехитре прикрасу. Тільки підберіть іноземну валюту для цих целей.В можете використовувати замість запальнички свічку, щоб не обпекти руки, бо тримати поки монета не нагріється доведеться досить довго.