Як відрізнити хутро соболя.

Якщо ви збираєтеся обзавестися шубою з соболиного хутра , тоді вам необхідно бути гранично уважними та обережними при покупці. Ви можете понести досить відчутних збитків, якщо придбаєте хутро куниці, що видається за соболиний, тому в першу чергу в магазині уточніть, чи сертифіковані вироби, і видається чи на них гарантія.
Інструкція
1
Обмацайте шматочок шуби. Той факт, що натуральне хутро куниці зовні дуже схожий на хутро соболя світлих забарвлень, часто провокує підробки. Причому збиток від такої покупки буде досить істотним: вартість хутра соболя значно перевищує вартість хутра куниці, не кажучи вже про те, що останній зноситься набагато швидше. Відчути різницю ви зможете, тільки якщо доторкнетеся: остевой волосся хутра куниці кілька більш жорсткий, ніж у хутра соболя . Волосяний покрив соболиного хутра дуже густий, шовковистий, блискучий і довгий.
2
Проведіть рукою "проти шерсті". Якщо шкура м'яка на дотик, остевой волосся досить довгий, і при цьому ще й порівняно швидко лягає назад, тоді є велика ймовірність того, що перед вами справжнє хутро соболя . Пам'ятайте трохи шкуру і зверніть увагу на те, чи з'являється при цьому невелике шурхіт. Якщо ви його помітили, то це може означати, що шкури отжіровани недостатньо добре. Згодом окремі частини такого виробу можуть деформуватися навіть при невеликих навантаженнях, а також воно буде піддаватися маленьким непомітним розривів.
3
Візьміть з собою в магазин пляшечку води. Намочіть трохи руку, а потім проведіть по волосу. Якщо у вас на руці залишилося його порівняно багато, плюс ви відчули деяку колючість, тоді у вас є привід засумніватися не тільки в якості хутра , але і в тому, чи перед вами дійсно хутро соболя . Натуральний соболиний хутро може прослужити вам до 12 сезонів, так як він знаходитися в п'ятірці лідерів міхів по зносостійкості, але якщо остевой волосся легко облазить, то ця цифра, відповідно, різко зменшується. Відверніть хутро таким чином, щоб вам було видно шкіру. Уважно придивіться до волосяного покриву і обмацайте його. Якщо хутро натуральний, то волоски не повинні залишитися у вас на пальцях, так як вони з'єднуються зі шкірою дуже щільно.