Як відкрити свиноферму.

Незважаючи на те, що рентабельність готової свиноферми досить висока, для того щоб налагодити виробництво, потрібно чимало часу і вкладень. З чого ж почати роботу цього сільгосппідприємства?
Інструкція
1
Зареєструйте фермерське господарство в місцевих податкових органах. Ця нескладна процедура займе у вас не більше 5-ти днів. Складіть бізнес-план ферми, враховуючи особливості вашого регіону (клімат, інфраструктура, ринки збуту і навіть віросповідання населення).
2
Оберіть ділянку під будівництво свинарника і підсобного господарства. Бажано, щоб ваша майбутня свиноферма знаходилася неподалік від підприємств переробки сільгосппродукції - це допоможе вам заощадити на комбікормах. Орендуйте ділянку або занедбану ферму. Обов'язково орендуйте і поле для посіву кормових культур.
3
Отримайте в місцевому відділенні ветеринарної служби довідку про санітарний стан даного району. Зверніться і в екологічну службу. Встаньте на облік і узгодьте питання утилізації відходів (біогазова установка, вивезення в поля і т.д.).
4
Побудуйте свинокомплекс або переобладнайте і відремонтуйте старий. Якщо ви орендуєте ферму, обов'язково перевірте стан вентиляції, годівниць і поїлок. По можливості механізуються майбутнє виробництво по максимуму, щоб не було проблем ні зі своєчасним годуванням, ні з утилізацією відходів.
5
Закупіть племінних кнурів, свиноматок і поросят, але у різних виробників, щоб виключити можливі небажані наслідки для потомства, викликані спорідненим схрещуванням. При виборі поголів'я обов'язково проконсультуйтеся з експертами або відразу найміть на роботу фахівців, які будуть працювати у вас і надалі (зоотехнік, ветеринар).
6
Закупіть якісні комбікорми. Укладіть договори з переробними підприємствами вашого району на використання відходів їх виробництва (наприклад, молочної сироватки) для прикорму свиней. Засейте поле кормовими культурами (топінамбур, амарант та ін., Виходячи з кліматичних умов вашого регіону).
7
Найміть персонал. Однією з умов для працевлаштування на таке підприємство, як свиноферма, має бути наявність довідки від нарколога про відсутність алкогольної залежності. Це важкоздійснюваним, але необхідна умова.
8
Налагодьте збут. Укладіть договори з переробними підприємствами, з заготівельниками м'яса. Ви можете торгувати свининою і самостійно, але для цього вам буде потрібно обладнати холодильні камери і по можливості відкрити і свій переробний цех.