Як містити акваріумних рибок.

Спостереження за акваріумними рибками заряджає позитивними емоціями і знімає напругу. Однак щоб акваріум завжди радував вас своїм привабливим виглядом, за його мешканцями потрібен постійний догляд.
Інструкція
1
Насамперед виберіть правильний акваріум для рибок . Найкраще щоб він був прямокутної форми. Співвідношення його довжини до довжини найбільшої риби повинно бути не менше 10 до 1. Кожній акваріумний рибку необхідно не менше двох літрів води на 1 см її довжини. Тому не перенаселяти акваріум рибками.
2
Загрунтуйте дно акваріума великим річковим піском. Ретельно промийте його під проточною водою при безперервному помішуванні, поки вода не стане абсолютно прозорою. Для заповнення акваріума використовуйте м'яку і чисту воду. Наливайте її в акваріум через підставлені руки або спеціальну воронку, щоб уникнути розмиття грунту. Наповніть акваріум водою так, щоб до верхнього краю залишалося 3 - 5 см.
3
Прикріпіть лампу над поверхнею води або на бічній стінці акваріума, встановіть компресор і фільтр. Слідкуйте за вмістом кисню у воді і за температурою.
4
Щодня перевіряйте цілісність скла. Усувайте текти відразу ж, як тільки ви її виявили. Слідкуйте за нерестом - пересаджуйте мальків в інший акваріум. Вода в акваріумі повинна бути завжди прозорою.
5
Щотижня видаляйте саджанці, виплекані. Спеціальним скребком счищайте нальоти зі стінок акваріума. Тримайте скло завжди прозорим. Розрівнюйте грунт грабельками. Додавайте воду в акваріум в міру необхідності. Причому якщо ви утримуєте тепловодних рибок , то заливається вода повинна бути на 2 - 3 градуси вище. Міняйте воду повністю тільки в разі загибелі рибки. Постійно прибирайте плівку пилу з поверхні води.
6
Заміняти погані водорості на нові раз на місяць, видаляйте пошкоджені листя рослин. Очищайте компресор, предмети декору, камені від нальоту та бруду. Не використовуйте для цього хімічні засоби.
7
Годуйте рибок в залежності від їх виду. Найголовніше не перегодовуйте їх, так як це часто приводить до загибелі. Давайте 1 - 2 рази на день стільки корму, скільки рибка з'їсть за 5 хвилин. Залишки корму відсмоктувати грязеочістітелем.
8
Слідкуйте за здоров'ям акваріумних рибок . Найменші зміни поведінки повинні вас насторожити. Якщо нетипове стан рибки не міняється протягом декількох днів, переселити її в іншу посудину, визначте її захворювання і негайно почніть лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UhfnUxqY4DU