Як робити фінти в баскетболі.

Уміння робити гравцем фінти в чому визначають успіх гри всієї команди. Фінти - це не просто обманні рухи, це своєчасні тактичні рішення, які вимагають миттєвої реакції і бездоганної роботи ніг.
Інструкція
1
Оцінюйте вашу позицію на майданчику в кожен момент гри. Вид фінту залежить від того, чи володієте ви в даний момент м'ячем, де знаходиться сам м'яч, від вашого стилю гри і вміння виконувати передачі і кидки і звичайно, від здібностей партнерів по команді і гравців супротивника.
2
Щоб відпрацювати до автоматизму все фінти , тренуйтеся поодинці або один на один. Деякі вправи, що їх поодинці, краще виконувати вдома перед дзеркалом (наприклад, обманні рухи корпусом з м'ячем в руках).
3
Виконуйте обманні рухи ногами, головою і руками в русі і на місці, з м'ячем і без м'яча. Виконуйте фінти на кидок м'яча і на передачу з м'ячем, а на ловлю - без нього.
4
Відпрацьовуйте півотний крок (вишагіваніе однією ногою, коли друга - опорна). Виконуйте вправи з відпрацювання фінтів, використовуючи перешкоду (наприклад, стілець). Виконайте фінт на передачу або кидок, стоячи перед перешкодою, а після обійдіть його справа або зліва. Обіграйте нерухому перешкоду півот або іншим фінтом.
5
Відробіть фінти , ловлячи м'яч, що відскочив від шита. Тренер повинен вдарити м'ячем в щит, а ви - зловити м'яч в стрибку, потім приземлитися, далі зробити кілька фінтів поспіль на кидок і передачу і на догляд з-під кільця з дриблінгом.
6
Тренуйтеся разом з іншим гравцем вашої команди. Обігрується фінти з ходу, з місця, після передачі, веденням, після ривка і т.п. Ви можете виконувати ці вправи як з м'ячем, так і без м'яча. Тренер повинен контролювати хід ваших занять.
7
За сигналом тренера почніть рух до м'яча, який поки знаходиться на середині поля, намагаючись обіграти захисника за допомогою фінтів. Захисник повинен, зустрічаючи вас корпусом, не давати вам підібрати м'яч. Опануйте м'ячем і атакуйте протилежне кільце. Вибирайте спочатку середній темп для виконання подібних вправ, потім поступово переходите на швидкий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hgXrTf9rrPw