Як намалювати особа ляльці. намальоване обличчя ляльки.

Лялька - улюблена іграшка не тільки всіх дівчаток, але і деяких хлопчиків. Для дорослих виготовлення ляльок з різних матеріалів стає хобі. З лялькової одягом все просто, а от як намалювати особа ляльці?
Вам знадобиться
  • - олівець
  • - кисті різної товщини
  • - акрилові фарби
Інструкція
1
Підготуйте необхідні інструменти для роботи. Виберіть акрилові фарби на водній основі. Такі фарби не вступають в хімічні реакції навіть з пластиком, тому особа ляльки буде виглядати добре довгий час. Виберіть лак і закріплювач. Пензлика візьміть синтетичні - довше протримаються, ніж пензлики з натуральних матеріалів.
2
Спочатку надайте тілесний колір шкірі обличчя. Намітьте пропорції обличчя ляльки. Проведіть вертикальну і горизонтальну осьові лінії. Тепер горизонтальну лінію, тобто лінію розташування очей, поділіть на п'ять рівних відрізків. На другому і четвертому відрізках розташуйте очі ляльки. Їх довжина повинна бути рівною відрізку, а висота дорівнювати половині довжини. Зверніть увагу, що всі намічені лінії повинні бути ледве помітними, тому прибрати їх буде складно.
3
Поділіть вертикальну лінію на три рівні частини. Тепер нижню частину поділіть навпіл. Лінія поділу буде лінією ротика ляльки. Ширину рота зробіть не такий як у людини по ширині відстані між очей, а вийдіть за ці межі для зображення казкової посмішки. На вертикальній осі відкладіть відрізок рівний ширині очей ляльки. Проведіть горизонтальну лінію, на якій розташовуватиметься кінчик лялькового носа. Намітьте брови вище очей на відстані, яка дорівнює ширині очей.
4
Прорисуйте більш детально особа ляльки. Тоненьким пензликом замалюйте велику площу білка очі дуже яскравого білого кольору. Тепер очну райдужку замалюйте світло-синім відтінком, затемнюючи її верхню половинку. Намалюйте чорний зіницю приблизно як третина райдужки. На зіниці поставте світловий відблиск яскравою білою фарбою. Напроти нього під зіницею освітлити тон райдужки. Тепер намалюйте повіки, вії й брови трохи зубчастої лінією. Не забудьте про носику. Губи покрийте безбарвним лаком поверх висохлої фарби для додання обсягу і блиску. Широким пензликом нанесіть рум'янець на щоки.