Як розхитати зуб.

Якщо у вас або у вашої дитини почав хитатися зуб , то перш, ніж звертатися до стоматолога, спробуйте розхитати його так, щоб потім лікар з легкістю міг його видалити. Молочні зуб и у малюка можуть випасти і самі, а ось хитаються зуб и у дорослого - проблема значно серйозніша.
Інструкція
1
Якщо хитаються молочні зуб и у дитини, змусьте його кожен день з'їдати по одному яблуку або морквині, щоб полегшити випадання зуб ів. Слідкуйте, щоб дитина кусав яблуко чи моркву саме тією стороною, на якій знаходиться хитаючийся зуб .
2
Скористайтеся та іншими засобами. І ви, і ваша дитина (особливо якщо це корінний зуб ) можете розхитати його мовою, якщо, звичайно, це не доставляє вам додаткових неприємних відчуттів. Ні в якому разі не залазьте з цією метою пальцями в рот. По-перше, це негігієнічно, по-друге, некрасиво виглядає з боку, а по-третє, ваша дитина, помітивши, як ви розхитує зуб , може вирішити, що це в порядку речей і розхитувати собі зуб и в своє задоволення, особливо тоді, коли знаходитиметься поза вашого поля зору. Якщо вже руки так і сверблять зануритися в надра рота, візьміть шматочок стерильного бинта або серветку, намотайте їх на пальці і розхитуйте ваші зуб и доти, поки не набридне.
3
Видаліть молочний зуб самостійно, якщо він вже досить розхитаний. Візьміть міцну ниточку, обмотайте одним кінцем розхитаний зуб , а другий - прив'яжіть до ручки дверей. Глибоко вдихніть кілька разів, вважаючи вголос: «1 ... 2 ... 3!» І на рахунок «3» різким стусаном захлопніть двері, не рухаючись з місця.
4
Не їжте і не пийте протягом двох годин. Після прополощіть рот чистою водою, випийте пігулку «Вікасол», якщо кров ще не згорнулася (буває і таке).
5
Зверніться до стоматолога для видалення корінних зуб ів. Якщо ви падаєте в непритомність при одному виді стоматологічного крісла (крім жартів, таке теж не рідкість), візьміть ватку, умочіть її в нашатирний спирт і періодично прикладайте до носа, перебуваючи у лікаря (але так, щоб йому не заважати). Якщо зуб вже добре розхитаний, то ви навіть і не відчуєте, як вам його видалять. Якщо ж ви проігноруєте візит до дантиста, то надалі коріння хиткого зуб а можуть загноїтися.