Як перекачати музику на айфон.

Для багатьох користувачів iPhone стає несподіванкою політика компанії Apple, яка не дозволяє стандартне копіювання аудіфайлов з комп'ютера в мобільний пристрій. Зробити це можна тільки через спеціальні програми або сервіси.
Вам знадобиться
  • - iPhone;
  • - комп'ютер;
  • - програма iTunes.
Інструкція
1
Перекачати музику в iPhone можна кількома способами. Один з них - покупка аудіофайлів за допомогою сервісу iTunes Store. Для цього відкрийте програму iTunes і пройдіть процес реєстрації в магазині. При реєстрації вкажіть будь-яку адресу в США, інші адреси iTunes Store не приймає. Щоб купити яку-небудь пісню, вам необхідно поповнити рахунок. Зробіть це за допомогою сервісу PayPal або придбайте код поповнення, який потрібно ввести в вашому профілі. Потім введіть в рядку пошуку назву потрібної композиції і скачайте її.
2
Додати пісні в iPhone можна безкоштовно, для цього вам знадобиться комп'ютер і встановлена програма iTunes. Скачайте програму iTunes з офіційного сайту Apple і встановіть її. Відкрийте програму і імпортуйте туди композиції, які хочете додати в телефон. Для цього клацніть по кнопці «Файл» у вікні програми і виберіть пункт «Додати файл у медіатеку» (або «Додати папку в медіатеку» для додавання папки цілком). Всі вибрані композиції додадуться в список медіатеки.
3
Також ви можете імпортувати пісні безпосередньо з CD-диска. Вставте компакт диск в дисковод, в iTunes відкриється вікно імпортування, в якому всі пісні будуть виділені прапорцями. Клацніть по кнопці «Імпортувати» для додавання звукових файлів у медіатеку.
4
Синхронізуйте iPhone з комп'ютером. Підключіть телефон до usb-порту і у вікні iTunes виберіть його в списку «Пристрої». Налаштуйте параметри синхронізації у вікні «Музика» та натисніть на кнопку «Застосувати». Всі музичні файли з медіатеки почнуть завантажуватися в iPhone. По закінченню завантаження вимкніть телефон від комп'ютера.
Зверніть увагу
Для відключення автоматичної синхронізації iPhone з комп'ютером зніміть відповідний прапорець в параметрах програми iTunes.