Як додати в слайд музику.

Програма створення презентацій Microsoft Power Point володіє досить широкими можливостями роботи з мультимедійними файлами. В слайди можна додавати аудіо-файли різних форматів.
Інструкція
1
Відкрийте файл з презентацією, в яку необхідно додати музичний файл. Після завантаження презентації перейдіть на слайд, при демонстрації якого повинна звучати певна музика.
2
У головному верхньому меню програми виберіть вкладку «Вставка», а в групі команд "Кліпи мультимедіа", що знаходиться в правій частині панелі, клікніть по кнопці "Звук".
3
Потім, в списку, натисніть на пункт «Звук з файлу». Після цього в діалоговому вікні "Вставка звуку" зі списку «Папка» виберіть диск, потім папку, де знаходиться файл додається в презентацію музичної композиції. Далі клацніть по імені вибраного файлу, натисніть кнопку «ОК». Після додавання аудіо-файлу, на вибраному слайді презентації з'являється відповідний значок у вигляді жовтого динаміка.
4
Далі, на головній панелі меню Power Point потрібно вибрати, як саме в презентації буде відтворюватися додається аудіо-файл. Якщо ви оберете кнопку "Автоматично" то музичний фрагмент почне відтворюватися автоматично після переходу до містить його слайду. Якщо ви натиснете кнопку «За клацання» - звуковий файл почне відтворюватися після клацання мишею по значку у вигляді динаміка на слайді.
5
Клікніть мишею по значку динаміка, в головному меню програми з'явиться панель «Робота зі звуками» - «Параметри». У групі команд «Робота зі звуками» знаходяться функції настройки параметрів доданої музики (рівень гучності, спосіб і режими відтворення, можливість приховати значок музики і т.п.).
6
Також, в панелі «Робота зі звуками» можна вибрати максимальний розмір додається звукового файлу. За замовчуванням він становить 100 Кб. Якщо розмір аудіо-файлу більше зазначеного, його потрібно зберегти в окремому звуковому файлі, який не включається до складу файлу Power Point. При перенесенні презентації цей файл завжди повинен перебувати з нею в одній папці.