Як зробити живий журнал.

Сучасний інтернет неможливо уявити без блогів, авторських щоденників, публікованих у відкритому доступі для всіх чи тільки для своїх друзів. За допомогою блог-сервісів люди знайомляться, спілкуються, дружать і навіть закохуються. Один з найвідоміших блог-сервісів - це Живий Журнал. Завести свій аккаунт на ньому не складає труднощів!
Вам знадобиться
  • Адреса електронної пошти
Інструкція
1
Блог-сервіс Живий Журнал (скорочено ЖЖ) розташований за адресою www.livejournal.com. Відкривши цю сторінку, знайдіть у правому верхньому куті посилання «Створити рахунок» і натисніть на неї. Перед вами відкриється анкета, всі поля якої є обов'язковими для заповнення.
2
Ім'я користувача - це ваш псевдонім в системі, воно ж буде складовим адреси вашого блогу (імя.livejournal.com). Слід знати, що логін повинен бути унікальним. Якщо вибране вами ім'я вже використовується кимось іншим, система про це повідомить відразу ж після заповнення рядка. Максимальна довжина логіна 15 символів. Дозволено використовувати рядкові латинські букви, цифри, а також знак підкреслення, який не може бути на початку і кінці імені або повторюватися кілька разів поспіль. Наприклад, система не дозволить зареєструвати імена _irina, irina_, _irina_ або ir______ina. Замість них ви можете використовувати irina_me або ir_ina.
3
В наступному полі вас просять ввести адресу електронної пошти. Використовуйте тільки діючий ящик, так як він буде потрібно для підтвердження реєстрації та отримання подальших повідомлень.
4
Пароль повинен містити не менше 6 символів, серед яких буде знаходиться хоча б одна цифра. Для надійності чергуйте рядкові і заголовні букви. Повторіть пароль в наступному полі.
5
Для завершення реєстрації заповніть поля «Пол», «Дата народження», введіть код перевірки, що ви не робот, і вирішіть, чи хочете ви отримувати анонси Живого Журнал а. Натисніть кнопку «Створити обліковий запис». Після цього ви отримаєте лист на вказану адресу електронної пошти з проханням підтвердити цей ящик. Перейдіть по посиланню зазначеної в листі.
6
Між тим на сторінці, де ви заповнювали анкету, відкрився сервіс «Швидкий старт», який допоможе блискавично настроїти основні параметри журналу. У першому полі ви можете ввести своє справжнє ім'я або псевдонім. Він може відрізнятися від основного логіна. Заповнення розділів «Де ви знаходитесь», «Що вас цікавить» і «Розкажіть про себе» не обов'язково, але воно допоможе вам знайти знайомих і нових друзів на просторах Живого Журнал а. Вибір стилю журналу є проміжним. Надалі вам буде доступно більшу кількість макетів і дизайнів, а також власних налаштувань стилю.
7
Тепер натисніть кнопку «Зберегти і продовжити». І от ви власник власного блогу. Посилання на сторінці допоможуть вам перейти до додавання записи, завантаженні картинок, настройці профілю та стилю журналу.