Як підключити outlook до ящика. Як підключити електронну пошту.

Підключення поштової скриньки до Microsoft Outlook позбавить користувача від рутинної роботи - необхідності завантаження сторінки провайдера поштових послуг, введення логіна і пароля і дозволить зберегти гроші, що витрачаються на зайвий трафік.
Інструкція
1
Зайдіть на сторінку сайту, на якому розміщений потрібний поштовий ящик і перейдіть в розділ «Налаштування доступу».
2
Переконайтеся, що прапорці застосовані на полях «Я перевіряю ящик з іншого комп'ютера» і «Видаляти повідомлення з папки« Вхідні »після того, як поштова програма завантажила їх в комп'ютер» (формулювання і інтерфейс можуть розрізнятися в залежності від обраного поштового провайдера).
3
Відкрийте програму Microsoft Outlook і виберіть команду «Облікові записи електронної пошти» в меню «Сервис» верхній панелі вікна програми.
4
Виберіть тип сервера вхідної пошти в діалоговому вікні. Найбільш часто використовуваними є протоколи POP3 і IMAP. Точний тип сервера краще уточнити у свого провайдера.
5
Введіть бажане ім'я користувача, відображатиметься в заголовку листів «От» в полі «Ваше ім'я» та адресу, для якого проводиться налаштування програми, в поле «Адреса електронної пошти» розділу «Відомості про користувача» нового діалогового вікна.
6
Введіть адреси поштових серверів POP3 і SMTP в відповідні поля розділу «Відомості про сервер».
7
Вкажіть свій логін і пароль у відповідні поля розділу «Відомості про вхід». Як правило, для серверів безкоштовної пошти вводиться короткий логін. Для платній пошти логін найчастіше повний - account@mydomain.com.
8
Збережіть свій пароль в програмі Microsoft Outlook. Для цього введіть пароль в поле «Пароль» і застосуєте прапорець на полі «Зберегти пароль». Слід враховувати, що доступ до облікового запису буде можливий для будь-якого користувача даного комп'ютера.
9
Натисніть кнопку «Інші настройки» і перейдіть на вкладку «Сервер вихідної пошти».
10
Застосуйте прапорець на полі «SMTP-серверу потрібна перевірка справжності - аналогічно серверу для вхідної пошти».
11
Перейдіть на вкладку «Загальні» і вкажіть ім'я облікового запису організації для приєднання до імені відправника (при необхідності).
12
Перейдіть на вкладку «Підключення» і застосуєте прапорець на полі «Локальна мережа» в розділі «Підключення через».
13
Натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
Корисна порада
Використовуйте вкладку «Додатково» для настройки інших можливостей поштової програми Microsoft Outlook.