Як зробити телевізійну антену. Як зробити тв антену своїми руками.

Сьогодні досить просто провести в будинок кабельне телебачення або просто купити хорошу супутникову антену, і отримати можливість дивитися безліч каналів. Але ж трапляється, що немає грошей, або квартира наймана. У такому випадку можна зробити антену своїми руками.
Вам знадобиться
  • -дві банки;
  • -штекери;
  • -телевізіонний кабель;
  • -паяльнік;
  • -скотч;
  • -дерев'яний тремпель.
Інструкція
1
При монтуванні саморобної антени спробуйте обійтися найпростішими матеріалами. Візьміть для цієї мети дві пивні банки, пару штекерів, 3-5 метрів телевізійного кабелю, паяльник, скотч чи ізоляційну стрічку, дерев'яний тремпель.
2
Спочатку доробіть звичайний кабель. Зробіть надріз на його м'якою верхній оболонці. Під надрізом буде срібляста «фольга», а під нею - ще один шар, під яким розташований сам кабель. Верхній шар зріжте на 10 см від краю, закрутіть «фольгу» пальцями, а середній шар обріжте на 1 см. З іншого кінця кабелю повинен залишитися штекер, який потрібно підключити до телевізора.
3
Переходьте до банків. Їх місткість повинна становити від 0,75 л до одного літра. У процесі відкривання банок прослідкуйте, щоб ключі не відірвалися і не загубилися. Вони знадобляться для спорудження антени.
4
Візьміть кабель і прикрутіть його тим кінцем, де є «фольга», до однієї з банок. Після цього до іншої банку прикрутіть серцевину кабелю. Краще прикручувати елементи кабелю до самих ключам - це поліпшить якість прийому. Можна припаяти кабель до банків за допомогою так званих «клопів».
5
Закріпіть банки на тремпелів. Для цього знадобиться ізоляційна стрічка або скотч. Прикріплюючи банки до дерев'яного тремпелю, прослідкуйте, щоб вони розташовувалися на одній прямій лінії. При цьому відстань між ними повинна скласти близько 75 мм. Зроблену конструкцію візьміть у руки і походіть разом з нею по квартирі з метою пошуку тієї точки, де прийом буде найкраще.
6
Тепер підключіть кабель за допомогою штекера до телевізора і насолоджуйтеся відпочинком на дивані перед телевізором. Як правило, така антена дозволяє ловити стандартні канали. Але трапляються й інші ситуації: так, якщо кабельне телебачення не захищене паролем, то ви зможете дивитися платні канали абсолютно безкоштовно.
Щоб приймати телевізійні сигнали в таких місцях, де вже недостатньо звичайної кімнатної антени, відмінно підійде пристрій, який спеціально виготовлене з підручних засобів. Ви зможете зробити досить ефективну і просту антену всього лише з пари жерстяних банок з-під напою чи пива.
Інструкція
1
Перед початком робіт запасіться двома півлітровими бляшаними банками, дістаньте паяльник і флюс, а також ізоляційну стрічку (можна скотч), кабель живлення антени (RG-58 або схожою), дриль зі свердлом-п'ятіркою або шісткою.
2
Просвердлите в центрі дна однієї з банок отвір діаметром близько п'яти-шести міліметрів. Через цей отвір потім проведіть кабель, після чого виведіть його назовні через верхню частину банки, яка буде лівою половиною випромінювача хвиль. Денце при цьому виявиться по праву сторону.
3
Зачистіть висунутий кінець кабелю на відстань приблизно в 15 мм, розпушити по поверхні банки і припаяйте до неї. Центральний провідник звільніть від ізоляції на 3 мм і припаяйте до середини дна другий банки.
4
У цьому місці пайку слід виконувати за допомогою вузького паяльника, тому що щілина між банками повинна вийти мінімальною. Тепер обидві банки будуть послідовно розташовані. Замотайте щілину між ними двома оборотами ізоляційної стрічки для фіксації розміру щілини, а також захистите від негоди пайку все тієї ж ізоляційною стрічкою. Якщо такий під рукою немає, згодиться і скотч або хоча б ганчірка.
Корисна порада
Для виготовлення антени краще брати пивні півлітрові банки з білої жерсті. А при пайку слід використовувати спеціальний флюс. Зверніть свою увагу також на те, що такі банки менший діапазон перекривають, успішно приймаючи тільки ДМВ. Розширити діапазон можна шляхом використання двох літрових банок. Вони непогано будуть приймати і метровий діапазон разом з усіма основними каналами.