Як зробити кота ласкавим. Як виховати маленького кошеняти який кусається і дряпається.

Дорослі коти відрізняються від маленьких сформованим характером і яскраво вираженою норовливим. Можливо, кошеня раніше часто сидів на руках і лащився, а коли виріс, перестав стрибати на коліна або зовсім став агресивним.
Інструкція
1
Даруйте тепло і ласку кошенятам вже з перших днів їхнього життя. Частіше беріть на руки, але робіть це так, що малюк почувався в безпеці. Якщо кошеня зовсім малий, тримайте його в горизонтальному положенні і стежте, щоб лапки НЕ звисали з ваших долонь. Він повинен відчувати тепло і опору, іншими словами, безпека. Ваше завдання - з перших днів надати і те й інше.
2
Трохи підріс кошеня може шипіти на господаря або на гостей. Дайте йому зрозуміти, що ви не уявляєте для нього небезпеки. Нехай він звикне до запаху рук, а для цього виждіть, коли він перестане задкувати і шипіти, потім візьміть його на руки. Присуджуйте і обов'язково погладжуйте кошеня. Цим ви допоможете йому заспокоїтися і трохи звикнути до вас. Але не чекайте, що він відразу ж «оселиться» у вас на колінах. Коти і кішки дуже волелюбні, тому дайте їм час звикнути до вас і освоїтися у вашій присутності.
3
Котяча ласка може виникнути як відповідь почуття. Годуйте і доглядайте за котиком, виховуйте, але робіть це без проявів агресії. Ні в якому разі не бийте тварина, що не замахується газетою або книжкою. Кот небудь затаїть образу і обов'язково помститься, або сприйме руку, що тримає над ним газету, як іграшку і буде кусати і нападати всякий раз, коли ви захочете його погладити.
4
Можливо, кіт став неласкавий після того, як ви його налякали. Наприклад, ви годували його з рук, а поруч щось впало з гучним звуком. Після такого, особливо якщо кошеня зовсім маленький, він навряд чи буде брати ласощі з рук, боячись небезпеки. Адже будь-який різкий звук кішки розцінюють як загрозу, від якої вони або ховаються, або захищаються, або атакують її. Не робіть занадто гучних і різких рухів, інакше кіт сприйматиме вас як ворога. Погладьте кота , якщо ви його образили, або дайте ласощі, нову іграшку. А ось заслужите ви цим прощення чи ні, кіт вирішить сам.
Кожна людина починається з родини, адже саме батьки закладають в дитини основні поняття про доброту. Потім людей виховує суспільство, культура і оточення. Доброта - якість, яка є у кожного людини . Але іноді доброту придушують у собі. Так відбувається від страху, образи або коли людина захищається від випробуваного одного разу дуже сильного почуття болю. Якщо життя звела вас з такою людиною, то не все втрачено, є способи зробити його добрішим.
Інструкція
1
Для початку розберіться, які якості притаманні добрій людині. Це щедрість, дружелюбність, чуйність, тактовність, уважність, життєрадісність, співчуття. Добра людина вміє прощати, приймати людей такими, які вони є, і завжди приходить на допомогу.
2
Почніть з себе і зробіть добру справу для людини . Покажіть приклад, запустіть ланцюгову реакцію цієї якості. Правду каже прислів'я: «Близько золота і мідь жовтіє. Близько гарного людини і поганої стає краще ».
3
Залучайте людини в добрі справи. Запросіть брати участь в суботнику, садити сосни в лісі, очищати пляжну смугу від сміття. Величезні групи людей по всьому світу залучені в екологічні та соціальні програми допомоги населенню та планеті.
4
Заохочуйте добрі справи людини . Але тільки щиро. Захоплюйтеся його вчинками і діями. Підтримуйте його добрі починання. Можливо, людина хоче зробити щось хороше, але для старту йому потрібна підтримка і компанія. Простягніть йому вашу руку.
5
Надаючи людині допомогу, будьте щирі і безкорисливі. Чи не підкреслюйте свою заслугу і значимість. В іншому випадку ви можете викликати зворотну реакцію. Людина при цьому може відчути злість і обурення.
6
Говоріть людині про те, що він добрий, чуйний, розуміючий, робить хороші і потрібні справи. «Як ви яхту назвете, так вона і попливе». Людина схильна вважати себе саме таким, яким бачать його оточуючі. Спочатку він може здивуватися, але внутрішньо буде з цим згоден.
7
В будь-якій справі важливо не перестаратися. Своєю добротою можна також нанести шкоду. Не можна змусити людини проти його волі робити хороші вчинки. Якщо з першого разу у вас не вийшло, продовжуйте просто світити, немов сонце, зігріваючи цього людини . Адже сонце гріє незалежно від того, заслужено це чи ні. Воно світить просто так.