Як створити rss канал.

RSS - це відмінна технологія, яка дає можливість забезпечити відвідувачів вашого сайту зручною методикою одержання новини. Кожен вебмастер повинен зробити своєму клієнту RSS-стрічку на своєму веб-сервісі. Це стандарт для публікації новин, який може збільшити трафік сайту, простий в створенні, дозволяє розмістити рекламу і дуже популярний серед користувачів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет
  • - браузер
  • - навички роботи з HTML
Інструкція
1
Скопіюйте код, розташований нижче, щоб зробити свій RSS. Замініть написи і посилання в даному коді на свої, розмістіть їх на своєму сайті і дайте посилання.
2
розмістіть цей код в текстовий файл, наприклад, у програмі Блокнот. Кращі безкоштовні программиздесь буде посилання на ваш сайт/опис сайтаru-ruздесь буде копірайт вашого сайтаінформація про авторессилка на логотіпназваніе логотіпассилка, на яку переходить клацання по логотипу/назва новостіздесь буде ваше посилання/опис вашої новості.ссилка на новину
3
Збережіть даний файл з ім'ям rss, з розширенням xml, в робочій папці вашого сайту. Назвати файл ви можете як завгодно, щоб створити канал rss, але далі вам потрібно буде дати посилання на даний файл, так що краще не придумуйте довгих назв.
4
Замініть текст на свій. Назва канал а вставте між тегами і. Тема розсилки вставте в тезі. Короткий опис розсилці додайте в тег. Інформацію про автора розсилки в тег. У тезі додайте відомості про логотип сайту: -це посилання на ваш логотип, тег - текст у логотипу; - Адреса сторінки, на яку буде переміщений користувач після клацання по логотипу. Додайте свою першу новина між тегами і - це і є Ваша перша новина. Решта теги аналогічні попереднім, тільки вони ставляться до даної конкретної новини (назва новини, посилання і опис).
5
Замініть всі посилання і текст на свої в даному коді і завантажте на сервер, на якому знаходиться ваш сайт. Далі помістіть файл в кореневу папку сайту. Щоб додати новину, відкрийте файл, скопіюйте блок тексту від тега до включно, у верхній копії змініть текст і дайте посилання на нові. Обов'язково відкрийте свій канал в браузері, щоб перевірити, чи вдалося вам створення rss- канал а.