Як встановити китайську двері.

Установка двері своїми руками - це досить трудомісткий процес. Щоб самостійно вмонтована двері без проблем служила довгі роки, важливо не упустити головних деталей. Інструкція нагоді і для самостійної установки, і для контролю якості праці монтажників. Для початку демонтуйте стару двері , а також раму. Простежте, щоб проріз був вільний від всіх старих елементів. Для початку демонтуйте стару двері , а також раму. Простежте, щоб проріз був вільний від всіх старих елементів.
Вам знадобиться
  • -Двері;
  • -анкерние болти;
  • -Монтажні піна;
  • -штукатурка.
Інструкція
1
Для початку демонтуйте стару двері , а також раму. Простежте, щоб проріз був вільний від всіх старих елементів.
2
Кріплення двері в отвір проводиться за допомогою спеціального отвору в дверній коробці. Виробники часто передбачають отвори під кріплення, а також анкерні болти. З їх допомогою закріпіть китайський виріб. Але якщо раптом таких отворів немає, то їх доведеться свердлити самостійно.
3
Зафіксуйте коробку в прорізі для дверей. Для цього використовуйте клини з дерева, які повинні бути більше, ніж зазор між отвором і дверною коробкою. Зафіксуєте коробку, забиваючи потрібну кількість клинів в зазори.
4
Щоб вирівняти двері максимально точно, обов'язково використовуйте будівельний рівень. Поле вирівнювання в просвердлені в стінці отвори забийте анкерні болти. Якщо все зроблено правильно, то на попередньо змазані петлі ви можете навісити дверне полотно.
5
Після цього встановіть фурнітуру на двері і поровнялся бічну стійку з боку замку. Постарайтеся зробити все таким чином, щоб зазор між двері ю і бічною стійкою був рівномірним і становив 2-4 мм. Закріпіть стійку в дверному отворі.
6
Візьміть монтажну піну і пістолет, призначений для робіт з нею, і запінили зазор відразу ж після установки дверей. При цьому використовуйте спеціальний малярський скотч, щоб не зіпсувати двері. На висихання піни будуть потрібні добу. Після її повного висихання заштукатурьте монтажні вушка між отвором дверей і коробкою.
7
Починаючи роботи з установки китайської двері, пам'ятайте, що ця діяльність є досить складним і специфічним процесом. До того ж китайські вироби здатні підносити сюрпризи в процесі монтажу. Тому якщо у вас немає достатньої кількості навичок і знань, краще надайте цю справу професійним майстрам.