Як видалити татуаж брів. народні спедства видалення таіуажа.

Как много девушек скаржаться на неякісний татуаж брів, аж хочеться їм допомогти. Якщо ви одна з них - не сумуйте. Вихід завжди знайдеться. Один з найбільш популярних засобів з видалення небажаного татуаж а - крем. Виробники обіцяють (як і дівчата, які випробували його), що він правда допомагає видалити татуаж
Вам знадобиться
  • - спеціальний крем;
  • - терпіння.
Інструкція
1
Проконсультуйтеся у фахівця про ваше бажання вивести татуаж брів. Вживати будь-які дії з видалення татуаж а брів може бути дуже дурним - ви будете працювати зі своїм обличчям, а особа помилок не прощає. Всі неправильні дії відбиватимуться на ньому. Тому, не бійтеся, а швидше запишіться на консультацію і отримаєте поради з приводу конкретного вашого випадку.
2
Вибираючи крем для видалення татуаж а, чи не керуйтеся рекламними компаніями, а мудро і ретельно підберіть той, який підходить до вашого типу шкіри, для цього достатньо тчательно необхідно ознайомиться з інструкцією кожного крему. Не будьте ощадливими - це ж ваше обличчя!
3
Ретельно прочитайте інструкцію про застосування крему. Принцип його роботи в тому, що завдяки активним компонентам, він знебарвлює темні пігменти фарби татуаж а. Використовуйте крем точно за інструкцією.
4
Ніколи не наносите крем на здорову шкіру, на якій немає татуаж а - ви можете його серйозно пошкодити.
5
Наносити крем потрібно тонкою смужкою, безпосередньо на татуаж . Бережіть здорову шкіру, яка знаходитися поруч від попадання крему.
6
Якщо ви бачите, що крем діє і татуаж знебарвлюється, не варто мазати крему ще більше для отримання ефекту якомога швидше. Навпаки, цим ви можете травмувати ніжну шкіру і затягнути процес видалення татуаж а. Пам'ятайте правило: ніколи не перевищувати дозу використовуваного крему.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=owsvqhYfOeg
Зверніть увагу
Якщо ви користуєтеся кремом для видалення татуажу більше року, а видимого ефекту не спостерігаєте, зверніться до професіонала з видалення перманентного макіяжу. Він допоможе вам виправити ситуацію і підбере інший спосіб лікування і видалення небажаного татуажу.
Корисна порада
Бережіть крем в окремому місці - не у вашій косметичці. Зберігайте його там, куди не зможуть дістатися ваші дітки - страшно уявити, що з їх шкірою буде, якщо вони знайдуть цей крем.
Одним з найстаріших способів відомості татуажу є т.зв. камуфляж. Малюнок при цьому не видаляється, а майстерно маскується шляхом нанесення фарбувального пігменту тілесного кольору поверх старих контурів. Недоліки цього способу очевидні: процедура ця досить болюча, та й повністю позбутися від татуажу при цьому практично неможливо. В основному камуфляж використовується для корекції невеликих татуювань. А є способи, які татуювання саме видаляють. Але якщо нанести тату ви зможете самостійно за допомогою саморобного пристосування, то видалити її зможуть лише майстри.
Інструкція
1
Класичним способом видалення татуажу є висічення ділянки шкіри. Ви зможете за один сеанс позбутися від татуювання, однак на шкірі неминуче залишаться шрами. Це робить дану методику виправданою тільки для видалення татуювань з закритих частин тіла.
2
В кріохірургії для видалення перманентних тату використовують рідкий азот. Цей метод досить поширений, хоча так само хворобливий, як і попередній, та й займає багато часу. До місця татуювання притискається тканина, просочена рідким азотом, і тримається, поки не з'явиться крижана скоринка. Через кілька годин подвергшиеся заморожуванню тканини набухнуть, може виникнути специфічний міхур. Через пару-трійку днів на його місці з'явиться суха скоринка. Вона відпаде через тиждень, оголивши рожевий рубець. З плином часу він посвітлішає і стане майже не помітним.
3
При електрокоагуляції татуаж припікається електродами з використанням високочастотного струму. Процедура проводиться під місцевою анестезією. На шкірі в цьому випадку також з'являється сухий струп, який відпадає через тиждень-півтора. Зменшити ризик утворення некрасивих рубців можна, застосовуючи спеціальні загоюють мазі і креми. Ще один неприємний момент - ризик отримання під час процедури опіку шкіри. Але це трапляється лише через недосвідченість лікарів. Кваліфіковані фахівці помиляються вкрай рідко.
4
І ще одна методика видалення татуювань, яка набуває все більшої популярності - це дермабразия (шліфування шкіри). При дермабразии послідовно зіскоблюється містить пігмент верхній шар епідермісу за допомогою алмазної фрези. Щоб повністю вивести татуювання, іноді потрібно два-три сеанси. А загоєння при цьому може йти від місяця і більше. Головним мінусом методу шліфування є зниження захисних властивостей шкіри. При цьому підвищується ризик проникнення через шкіру хвороботворних мікроорганізмів. Тому доведеться носити пов'язку, а також регулярно обробляти антисептиками пошкоджену область.