Як зібрати скейтборд.

Збірку скейтборду необов'язково здійснювати самостійно. Зібрати його вам допоможуть безпосередньо в магазині, де була здійснена покупка. Однак бувають ситуації, коли про правила складання все-таки необхідно знати. Наприклад, якщо підвіси і колеса ще можуть послужити, а дека потребує заміни.
Вам знадобиться
  • клей, ніж, шило, болти, гайки, викрутка, гайковий ключ
Інструкція
1
Візьміть деку. Звільніть її від заводського целофану. Приклейте до неї спеціальну шкурку. При цьому необхідно переконатися, що дека суха без как-яких забруднень.
2
При наклеюванні деки дотримуйте акуратність. Не можна допускати утворення міхурів і складок. Якщо їх появи уникнути не вдалося, скористайтеся швейною голкою. Гострий ніж допоможе видалити все зайве по краях, коли шкурка висохне. Також по краях пройдіться напилком. Це продовжить термін служби шкурки.
3
На готової деці виготовте отвори під гвинти. За допомогою шила проткніть шкурку з нижньої поверхні деки, крізь отвори в тих місцях, де будуть кріпитися підвіси.
4
Зберіть колеса. При цьому слід пам'ятати, що кожне колесо оснащене двома підшипниками. Збірка коліс може бути здійснена різними способами. Однак найпростіше впрессована в колесо перший підшипник, далі вставити втулку і встановити другий підшипник.
5
Пригвинтите колеса до підвісів. Встановіть по тій і іншій стороні колеса шайби. Одягніть його на вісь підвісу і загвинтите за допомогою гайки. Обертання колеса повинно відбуватися вільно, тому гайки не можна перетягувати. Дотримуйтесь акуратність.
6
Підвіси готові. Тепер з'єднайте всі в одне ціле. Вставте через отвори, які були виготовлені в шкірці заздалегідь, чотири болта. Візьміть підвіску і одягніть її на болти. При цьому амортизатори підвісів повинні бути направлені до центру деки. Тобто - дивитися один на одного.
7
Крестовой викруткою і гайковим ключем затягніть з'єднання. Щоб скейтборд прослужив довше, між декою і підвісами встановіть проставки. Вони ж пом'якшать приземлення з високих перешкод.
8
Далі відрегулюйте ступінь затяжки амортизаторів. Від цього залежатиме комфортне керування скейтбордом, його легкий нахил і пр.
9
Збірка скейтборду закінчена. Тепер можна піти випробувати його на міцність.