Як поповнити рахунок в терміналі QIWI.

Сьогодні багато покупки та послуги все частіше оплачуються через термінал QIWI. Це цілком природно, оскільки значно економить час на процедуру оплати. Звичайно, рахунок в терміналі необхідно поповнювати. Як це зробити?
Інструкція
1
Сформуйте на сайті замовлення і виберіть спосіб оплати «QIWI гаманець», коли ви здійснюєте покупки в інтернеті або збираєтеся оплатити будь-яку послугу.
2
Поповніть власний рахунок QIWI шляхом внесення готівки в термінал. Для цього натисніть на кнопку в середині головного меню під назвою «Гаманець».
3
Введіть номер стільникового телефону для авторизації аккаунта, який був вами вказаний на сайті при формуванні замовлення або послуги.
4
Натисніть кнопку під назвою «Рахунки до оплати». На сторінці відкриється повний перелік виставлених до оплати рахунок ів. Виберіть той, який збираєтеся оплатити. Натисніть кнопку під назвою «Оплатити». Вона розташована в правому нижньому куті дисплея терміналу.
5
Внесіть необхідну суму через купюроприймач. Якщо залишиться здача, ви можете її використовувати для оплати стільникового телефону чи інших видів послуг. Ви можете залишити здачу до наступного разу, якщо на даний момент немає необхідності оплачувати що-небудь. За збереження коштів ви можете не переживати.
6
Чи не надавайте інформацію про свій логін та пароль третім особам, щоб виключити ймовірність крадіжки грошових коштів з рахунок а QIWI.
7
Поповніть лицьовій рахунок QIWI через однойменний сайт, якщо термінал не працює або перебуває занадто далеко від вас. Введіть номер телефону і пароль. Потім виберіть вкладку «Поповнення» у верхньому меню. Виберіть банк, за допомогою якого ви збираєтеся поповнити рахунок QIWI. Комісія при цьому не стягується. Поповнення проводитися моментально.
8
Поповніть рахунок QIWI за допомогою стільникового телефону, якщо терміналу по близькості немає. Спеціально для цієї мети розроблені платіжні додатки QIWI, сумісні з практично всіма встановленими на сучасних телефонах операційними системами. Для роботи з гаманцем знадобиться GPRS-інтернет.
9
Сплачуйте свій рахунок QIWI не тільки в терміналі, а й через соціальні мережі. Додаток легко встановлюється на сторінку вашої улюбленої соціальної мережі. Зручний інтерфейс QIWI гаманця дозволяє в лічені хвилини все, що побажаєте.
Корисна порада
Зберігайте квитанцію про внесення грошових коштів на QIWI гаманець. Претензії без квитанції не приймаються.
«Мобільним гаманцем» називається послуга, що надається оператором прийому платежів «Ківі». Розпоряджатися коштами з такого « гаманця » можна, користуючись платіжним автоматом, телефоном або комп'ютером. Але спочатку його необхідно поповнити.
Інструкція
1
Для того, щоб поповнити рахунок «Мобільного гаманця » за допомогою платіжного автомата, спочатку переконайтеся, що він підключений до оператора «Ківі», а не якому- кому іншому. На вигляд терміналу визначити це можливо не завжди. Керуйтеся інформацією, що знаходиться на його екрані.
2
В меню автомата виберіть «Мобільний гаманець». Зазвичай він є середнім в основному меню, яке термінал показує в черговому режимі. В деякі дні структура основного меню змінюється, і тоді пункт, призначений для поповнення рахунок а «Мобільного гаманця », доведеться шукати в проміжних меню.
3
Введіть номер свого мобільного телефону, вказаний при реєстрації. Натисніть кнопку продовження.
4
Введіть чотиризначний пароль, також отриманий при реєстрації. Знову натисніть кнопку продовження.
5
Якщо ви забули пароль від мобільного гаманця , зателефонуйте за номером 8800333 00 59, після чого узгодьте з консультантом подальші дії по його відновленню.
6
Якщо робота «Мобільного гаманця » в даному автоматі чи не заблокована, через деякий час (яке залежить від способу підключення терміналу до інтернету - через GPRS або Ethernet) ви ввійдете у свій обліковий запис.
7
Натисніть клавішу, призначену для поповнення гаманця (її назва може змінюватися). Якщо сума на рахунок е дорівнює нулю, дана клавіша пульсує.
8
Виберіть спосіб поповнення: зі рахунок а телефону (сумісно не з усіма операторами, заблоковане на деяких автоматах) або готівкою.
9
Для поповнення зі рахунок а телефону керуйтеся підказками автомата.
10
Для поповнення готівкою ознайомтеся з інформацією про те, починаючи з якої мінімальної суми поповнення здійснюється без комісії. З метою економії коштів, внесіть одноразово як мінімум цю суму.
11
Інформація про те, що рахунок поповнився, з'явиться на екрані не відразу. Тому збережіть роздрукований чек.
12
Для поповнення коштів одного гаманця зі рахунок а іншого увійдіть в нього будь-яким способом (з автомата, телефону або комп'ютера), після чого виберіть у меню відповідну опцію. Виберіть номер поповнюваного гаманця та суму, після чого підтвердіть операцію.
13
З інформацією про те, як поповнити рахунок «Мобільного гаманця » без використання платіжного автомата, ознайомтеся на наступній сторінці: https://w.qiwi.ru/fill.actionНекоторие з цих способів взагалі не передбачають комісію, незалежно від внесеної суми.
Зверніть увагу
Нікому не повідомляйте свій пароль. Негайно міняйте його при підозрі, що він став відомий комусь.