Як назвати групу в дитячому саду. цікаву назву групи в дитячому садку.

Сенс в підборі персонального назви для кожної з груп дитячого саду полягає в тому, що дітям буде приємніше перебувати, наприклад, в групі «Котопес» або «Мультяшки», ніж у звичайній - з простим номером.
Інструкція
1
Для дітей молодшого віку назви найчастіше придумують дорослі. Таким групам підійдуть назви казок (таких як «Колобок» або «Гуси-лебеді») або героїв різних мультфільмів («Буратіно» або «Нафаня»). Варто також враховувати, що деякі назви не зможуть підійти для всіх з дітей групи. Наприклад, «Червона шапочка». Воно більш підходить для назви всього дитячого саду. Також можна вибрати назви кольорів. Краще якщо вони будуть знайомі дітям (щоб вони мали уявлення про те, як вони виглядають або, наприклад, знали який у них аромат).
2
При виборі назви для групи дітей старшого віку обов'язково поцікавтеся їх думкою. Можна влаштувати це у вигляді гри, де кожна дитина повинна буде зробити міні презентацію, чому саме його пропозиція має бути схвалене.
3
При визначенні назви обов'язково варто звернути увагу на те, чим займаються діти в групі. Для спортивних груп підійдуть найменування учасників видів спорту, наприклад «Футболіст», «Хокеїст» і так далі. Також можуть підійти і деякі назви тварин, наприклад, «Кенгуру». Також назви груп можуть бути пов'язані з природою. Наприклад «Полянка», «Мурашник», «Ромашка» та багато інших.
4
Залежно від місця розташування садка може відбуватися і його назва, виходячи з якого, будуть визначатися в подальшому і назви груп. Наприклад, якщо садок знаходиться недалеко від природної водойми, наприклад, моря, то всі найменування матимуть морську тематику. Тоді при загальній назві садка «Кораблик» можуть мати місце такі групи: «Юнга», «Морячки», «Палуба» і багато інших.
Зверніть увагу
Вихователь групи може надалі задіяти дітей у створенні власної емблеми, тематичних плакатів для прикраси приміщення, відведеного для групи. Це допоможе розвитку творчих здібностей дітей та навчить їх роботі в колективі, пов'язаному одним завданням.
Корисна порада
Головне - не варто забувати, що будь-яка назва, яке б ви не підібрали для дитячого саду, має бути коротким і лаконічним, але при цьому нести в собі смислове навантаження, зрозумілу дітям.
У стародавній Греції існувала богиня пам'яті Мнемозина. Від її імені походить поняття мнемотехніки, або мистецтва запам'ятовування. Мнемотехника розвиває мову, пам'ять і уява.

Що таке мнемотехніка?

Спочатку, ще в давнину, мнемотехніка використовувалася ораторами для запам'ятовування обширних текстів. Адже завдяки мнемотехніці простіше сконцентруватися, підвищується уважність і думки не «розбігаються» .Смисл мнемотехніки в тому, що будь-яке слово можна намалювати, проасоціювати із зоровим образом. Можна навіть цілий розповідь представити в картинках. Великий педагог К.Д. Ушинський вважав, що для дитини запам'ятати що-небудь на слух завдання не з легких, в той час як за допомогою картинок навіть об'ємні розповіді та вірші він може швидко згадати. Найяскравіший приклад мнемотехніки - це фраза «кожен мисливець хоче знати, де сидить фазан», завдяки якій багато вивчили черговість кольорів у веселці.

Навіщо потрібна мнемотехніка дошкільнятам?

Маленькій дитині ще складно контролювати свою увагу і пам'ять. Часто батьки скаржаться на незв'язно мова, нездатність правильно скласти пропозицію дитиною, невміння контролювати темп і гучність мовлення. Запам'ятати щось абстрактне для дошкільника - взагалі важка задача. Так як у малюків переважає зорова пам'ять, хороші результати дає мнемотехніка, яку логопеди успішно застосовують багато років. Мнемотехника також добре розвиває мову і асоціативне мислення. Як ви думаєте, чому в дитячих садочках на шафках завжди намальовані картинки? Картинка допомагає малюкові запам'ятати свій шафку. Це ще один приклад мнемотехніки. У дитячому саду часто використовують мнемотабліци: картинки із зображенням якогось елемента. Після запам'ятовування назв предметів малюкам пропонують скласти пропозицію з декількох таких картинок. Самі картинки бажано робити кольоровими: дитина запам'ятовує, що яблуко - червоне, лисиця - руда і так далі. Мнемотабліци дітки сприймають як гру, можна їх попросити намалювати самим картинки для розповіді, це буде цікаво і весело.Конечно, мнемотехніка - не єдиний спосіб зміцнення пам'яті дошколят, і не варто обмежуватися тільки нею. Але вона відмінно допомагає розширити словниковий запас, зняти затиски, і розвинути уяву. Гарна пам'ять потребує постійної тренуванні. Однак, як і в будь-якій справі, головне не перестаратися. Зайва інформація, особливо та, яка майже не використовуватиметься, неодмінно зітреться з пам'яті, а дитина може залишитися роздратованим і неспокійним.