Як створити дошку оголошень на сайті.

Зараз дошка оголошень в інтернеті являє собою майданчик для реклами своїх послуг і товарів. Сервіси, які містять дошку оголошень , користуються популярністю користувачів, адже оголошення з'являються на сайті відразу ж після публікації, позбавляють користувачів від зайвих посередників, також є можливість змінити оголошення .
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з виходом в інтернет;
  • - браузер;
  • - навички роботи з HTML.
Інструкція
1
Скачайте плагін для створення дошки оголошень на сайті українського розробника Ads WordPress (приклад http://ili.com.ua). Даний плагін дає можливість створити запис без реєстрації, ваші користувачі заповнюють потрібні поля форми, щоб розмістити свій запис на дошці оголошень . Ці поля будуть задані у вигляді шаблону post_default_template.php. Плагін має підтримку капчи, установки міток, завантаження файлів з обмеженням розміру, а також з обмеженням по типу файлів та кількістю. Щоб встановити дошку оголошень на сайт, перейдіть на сайт і скачайте даний плагін http://ili.com.ua/wordpress/ads-wordpress-3x.html. Зайдіть в адміністративну панель свого сайту на WordPress, зайдіть в меню «Модулі», завантажте зі свого комп'ютера скачаний плагін і створіть дошку оголошень . Зайдіть в налаштування плагіна, щоб змінити його ім'я і характеристики. Далі натисніть «Зберегти».
2
Скачайте плагін AdsManager (http://www.joomprod.com/index.php? Option = com_docman & task = cat_view & gid = 13 ...), щоб поставити дошку оголошень на сайті на платформі CMS Joomla. Зайдіть в розділ розширення/менеджер плагінів/система/підтримка старих розширень. Розпакуйте викачаний архів в будь-яку папку, там знайдіть архів компонента adsmanager_v2.2.2.zip. Зайдіть в панель управління, у вкладку Розширення, натисніть кнопку «Встановити», виберіть даний фал через кнопку «Обзор». В меню «Компоненти» буде додано пункт AdsManager.
3
Зайдіть в меню настройки, щоб зробити дошку оголошень . У вкладці «Основні» визначте права користувачів на розміщення оголошень . У вкладці «Контакт» виберіть, кому і яким чином буде показана контактна інформація, яка є в оголошенні. Перейдіть у вкладку «Зображення». Встановіть розміри мініатюри картинок. А також вимоги до картинок, які завантажуються користувачами. У вкладці «Текст» вкажіть текст, який буде відображений на головній сторінці вашої дошки оголошень , а також на окремій сторінці «Правила використання», яка буде створена автоматично. На вкладці «Терміни» визначте термін публікації оголошень , а також текст листа, яким користувач буде сповіщений. Збережіть зміни.