Як прикрасити офіс в Новий рік.

З наближенням Нового року вітрини супермаркетів і бутиків переливаються від блиску мішури і ялинкових прикрас, в місті додається неонових вогнів, з'являються ялинкові базари. Але на роботі завал - кінець року , різні звіти, договору, кошторису. Щоб трохи додати святковості і розбавити сірі будні робочих кабінетів, спробуйте прикрасити офіс до свята.
Інструкція
1
Починайте, природно, зі входу. На ганку виставте невелику ялинку, обвішану електричної гірляндою. З настанням сутінків вона буде радісно підморгувати відвідувачам. Такі ж гірлянди можна повісити на вікна. Закріплюйте їх хвилеподібно або створіть простий візерунок: сніжинку, ялинку, щоб з вулиці це привертало увагу.
2
У холі або приймальні встановіть велику ялинку. Краще купувати штучну, тоді ви зможете використовувати її кілька сезонів поспіль. Заздалегідь замовте комплект куль з логотипом вашої фірми і повісьте їх на ялинку. Якщо такої можливості немає, візьміть звичайні недорогі однотонні кульки і доручіть співробітникам проявити свою фантазію: намалювати на кожному гуашшю емблему організації.
3
Якщо ваша компанія займається випуском і реалізацією певного товару, то ви можете прикрасити ялинові гілки своїми виробами. Ви займаєтеся продажем дисків або мобільних телефонів? Тоді вони оригінально виглядатимуть у вигляді ялинкових прикрас. Тільки в такому випадку, ялинку необхідно встановлювати подалі від основного потоку відвідувачів. Якщо ваша фірма реалізує автомобілі, виставте в салоні ялинку, прикрашену дитячими машинками.
4
Цікаво буде виглядати ялинка, обвішана гірляндами з скріпок. Для цього підберіть кілька пачок з кольоровими пластиковими. Можна також зробити гірлянди з кольорових листочків для нотаток, фломастерів та інших опинилися під рукою офіс вих предметів. Обов'язково прикупите дощик і мішуру і розбавте саморобні прикраси.
5
Замість ялинки або до її доповненню можна обвішати дощиком кімнатні квіти, навіть на пальму повісити електричну гірлянду. Тільки не перестарайтеся, адже у вас все ж службові приміщення, а не дитячий сад.На двері кожного кабінету скотчем приклейте невеликі жартівливі привітання. Їх можна навіть виконати на комп'ютері, але знову ж освіжити ялинкової мішурою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mFNzdiUhL7k
Корисна порада
Підготуйте кожному співробітнику приємний сувенір у вигляді символу наступаючого року. Ця маленька дрібничка на столі буде піднімати настрій і нагадувати про наближення Нового року.